Skocz do zawartości
Mr.T

[ARCHIWUM] Win 10 AU 1607 Extreme 3 (x86-x64) 2k16

Rekomendowane odpowiedzi

przy następnej wersji pragnąłbym abyś wywalił windows defendera, żeby go w ogóle nie było, bo jest za przeproszeniem ch*jowy, jak ktoś by chciał to sobie sam dogra jakiegoś antywirusa :D

Da się ten system aktywować? Czy zawsze będzie wyskakiwało: "Nie można aktywować systemu Windows na tym urządzeniu, ponieważ nie można połączyć się z serwerem aktywacji w twojej organizacji, ... Kob błędu: 0x8007007B"

kmspico?

+ ja normalnie re-loaderem też aktywowałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Da się ten system aktywować? Czy zawsze będzie wyskakiwało: "Nie można aktywować systemu Windows na tym urządzeniu, ponieważ nie można połączyć się z serwerem aktywacji w twojej organizacji, ... Kob błędu: 0x8007007B"

Użyj aktywatora, wstawił niezawodny Prezes Mr.T  [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników],

nowszy 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, czy wie ktoś jak można naprawić błąd związany z BattleEye Launcher? Windows chyba blokuje to i nie mogę pograć sobie w H1Z1 ;/ 

17:17:38: Starting BattlEye Service...
17:17:38: Failed to initialize BattlEye Service: Windows Test-Signing Mode not supported.

Ktoś coś? :D

## Naprawiłem! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Jestem nowy na forum, czy mogę prosić o reup x64 na megaco?
Z chomikuj leci mi 0B/s, serio. Napisałem aż do nich, z tej jeszcze innej, 500kb/s. Przy moim 500mb/s internecie, to bardzo wolno.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam taki problem. Puściłem rufusem zrobienie bootowalnego pendrive. Ale jak włącze boot na usb, to mam czarny ekran i lewym górnym rogu migającą "_".

Co jest nie tak?

Ok, powodem była wersja portable rufusa. Już mam nowy system, testujemy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Świetny mod, dzięki @Mr.T - właśnie o taką kastrację mi chodziło.

Skubany dwa dni się układał, już miałem się poddać - ale potem wszystko pięknie zadziałało.

Nie chciał współpracować z partycjami ext4, ale w końcu on się poddał. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem jak tam z błędem bo nigdy z tej opcji nie korzystałem i nie będę korzystać :P

a nie mógłbyś zrobić sobie kopii jakimś zewnętrznym programem np Acronis?

Witam, Dzieki za odpowiedz. no własnie mi zależy na obrazie systemu,a tutaj nie można utworzyc punktu przywracania systemu i kopi obrazu jest to dla mnie bardzo ważne inaczej bede musial zrezygnowac z tego moda a jestem bardzo zadowolony.:) a co do  Acronis to pewnie zrobi kopie ale czy mogę podczas uruchamiania systemu przywrocic system z obrazu ? jednak wolałbym uzyc windowsowego narzedzia. czasem system pada a ja mam zawsze dopieszczony sprzet wiec nie przepadam za stawianiem windy od nowa.

Moze ktos zna rozwiazanie?? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Acronisa możesz zabootować z pena lub płyty i przywrócić system z obrazu (kilka - kilkanaście minut w zależności od sprzętu i dodatkowo poinstalowanych programów) - ja dawno temu przesiadłem się na Acronisa i używam go do dziś

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, jestem nowy..chcialem zapytac czy moge aktywowac ten system moim oryginalnym kluczem przypisanym do win10? chcialbym miec legalnie aktywowane a nie wiem jak jest z tymi aktywatorami...

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Acronisa możesz zabootować z pena lub płyty i przywrócić system z obrazu (kilka - kilkanaście minut w zależności od sprzętu i dodatkowo poinstalowanych programów) - ja dawno temu przesiadłem się na Acronisa i używam go do dziś

Acronis trochę mnie wkurzał - wielka kobyła... Używam od paru lat Drive Snapshot, mały szybki, robi co trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Acronis trochę mnie wkurzał - wielka kobyła... Używam od paru lat Drive Snapshot, mały szybki, robi co trzeba.

No to mnie zmusiliście do testu - Acronis True image 2017 kontra ms WinPe 10.

Oczywiście Acronis bezkonkurencyjny, mało że robi kopię partycji dwa razy szybciej niż WinPE, to jeszcze zapisuje obraz  na dowolnej partycji, o mnie na ext4 - czego biedny windows już nie potrafi. :)

Oczywiście wszystko z bootowalnych CD.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cenię ten Mod za prostotę i brak zbędnych dodatków ale... Czy jest sposób na doinstalowanie ewentualnych aktualizacji z Windows Update? Myślec że ta opcja mogłaby pozostać jednak w pełni działająca. 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć wszystkim. mam mały spory problem. Mianowicie konto administratora dziwnym trafem zniknęło :/ Mam jedynie dwa konta na uprawnieniach użytkownika bez możliwości zarządzania kontami jako admin. scrren [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Czy macie może jakiś pomysł jak przywrócić albo dostać znów admina?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Próbowałem zagrać w demo Resident Evil 7 na Steamie - niestety wychodzi błąd z Memory read i wywala z gry - sprawdzałem test ram pamięci - mam 100% dobrą.

Jest jakiś sposób na pozbycie się tych błędów - miałem tez parę z Memory write - czemu one w ogóle istnieją w tej wersji Windowsa ???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

System sprawuje się świetnie, ale jedyną wadą tej modyfikacji jest to, że nawet po instalacji sterowników(ręcznej, automatyczna nie działa) do adaptera od xbox one wireless controller, to tak nie działa mimo, że niby zainstalowany poprawnie i system widzi go w menadżerze urządzeń. Może dało radę by się to naprawić w późniejszych wersjach modyfikacji? A tak to pad działa na kablu usb...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie