Skocz do zawartości

pomoc w wyborze transmitera FM


redbull90

Rekomendowane odpowiedzi

Gość testowy1test

Bierz najtanszy i jazda hehe. Mam taki z lidla i daje rade, a kosztowal grosze. Zawsze mozesz podlaczac kabelkiem sluchawek z telefonu/mp3 pod aux (oczywiscie dodajac pare elementow zabezpieczen przed wysterowaniem ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt na moim (teraz to chyba 10-15 zet kosztuje) z jakością bywa różnie ale jaka cena taka jakość :)

może pomoże ?

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, jaka cena, taka jakość. Jeśli głośniki masz dosyć dobre w aucie (nawet te standardowe w Passacie B5FL są IMO na 4+/6), to zainwestuj lepiej w transmiter jeśli już musisz. Są osoby które nie wiem czy są głuche, czy też są ignorantami, ale najtańszy chiński transmiter gra po prostu beznadziejnie. Lubię muzykę, nie nazwałbym siebie znawcą, ale czuję różnicę pomiędzy słuchawkami, pomiędzy źródłami na danych słuchawkach czy to telefon, pc etc, czuję ogromną różnicę w nagraniu płyt (niektórzy i to potrafią s"Jestem Idiotą" nagrywając na płytę najgorszą jakość, bo taka jest "dobra", a jest po prostu tragiczna).

Kończąc "Jestem Idiotą"nie najlepiej przegooglować testy. Tutaj nie znajdziesz pewnie osób które miały więcej niż 2 modele więc porównanie żadne, bo dla jednego transmiter za 15zł działa perfekcyjnie, a dla mnie i ten za 50 będzie badziewny w porównaniu z płytą :) 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Swoją drogą szkoda, że Auxa nie masz. Mało kiedy z niego korzystam, płyty są tanie. Nagranie na płytę trwa niewiele, a na transmiter też przecież musisz siąść, pobrać, przerzucić :) Druga sprawa jeśli chodzi o aux a transmiter, wygrywa aux. Zmiana piosenki z poziomu transmitera to odwrócenie uwagi od drogi, bo przyciski są małe, może po czasie można nabrać umiejętności klikania na pamięć jak z radiem, ale dla mnie to rozwiązanie odpadło po paru dniach :) 

(fakt, nie każdy ma nagrywarkę, sam nie kupiłem do pcta którego teraz składałem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] nie baw się w to badziewie ,co nawet aac ni da rady ,tylko zrób aux ,masz linka do poradnika :D A tu jeszcze bonus

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Edit: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź czy masz przy zapalniczce zaślepkę plastikową.

maxresdefault.jpg

Jeśli tak to ją podważ i wyjmij, sprawdź czy posiadasz tam kostkę z kablem (ona jest do podłączenia USB z AUX). Jeśli nie to będziesz musiał raczej szukać po internecie tego. Powinno pasować bez problemu pod radio, bo to jest oryginalna część audio do Opla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie