Skocz do zawartości

acer aspire v5-552G


zooltar128

Rekomendowane odpowiedzi

Odinstaluj stare sterowniki oraz urządzenia, restart. Wyczyść wszelkie pozostałości na dysku i w rejestrze co wiąże się z AMD i ATI, restart. Zainstaluj sterowniki. Tu jest pewien problem, bo wg tego: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

najnowsze sterowniki nie wspierają AMD APU Richland.

Pod AMD 8550G są sterowniki 16.2.1 beta lub 15.7.1 WHQL: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Na marginesie AMD dual graphics to same problemy i kiepskie działanie, a już Twoja seria Richland jest pod tym względem najgorsza. Żadne nowe gry go nie akceptują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są żółte znaczki czy czerwone? Jakie sterowniki instalowałeś - wersja? Można zastosować jeszcze jeden trick. Jak uruchomisz instalkę, to instalator rozpakowuje je na C, potem masz w okienku wybór składników do zainstalowania - pewnie nie ma tam sterowników tylko menedżer instalacji. Pozwól na zainstalowanie tego menedżera, restart. Następnie przez menedżer urządzeń jako aktualizacja sterownika zainstaluj sterowniki trybu tekstowego z pliku inf z tego rozpakowanego instalatora na C, restart. Jeśli przyjmie te sterowniki i będą one widoczne w menedżerze urządzeń, to odpal instalator, ale ten rozpakowany na C - teraz powinno już iść bez problemu, restart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dużo nam odpisałeś... - wszystko wiemy, bo czytamy ze szklanej kuli lub mamy zdalny dostęp do Twojego kompa.

 

P.S. Podałem ci sprawdzony trick - nie wiem czy wypróbowałeś. Miałeś podany sposób wyczyszczenia po starych sterownikach. Masz podane kompatybilne sterowniki. Zostaje ci instalacja za pomocą automatycznej detekcji i instalacji online: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Pomocne artykuły:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, tylko odpisuj co i jak próbowałeś, a nie błądzimy w kółko. Pomysły się skończyły. Jak masz jeszcze wolę walki, to próbuj:

- nowy system(czysty nie mod)

- inny system

- sterowniki ze strony Asus, Legacy 15.7.1, Beta 16.2.1

- automatyczne narzędzie online AMD

- driver booster

- sterowniki z WU

Oczywiście za każdym razem na nowym systemie lub porządne wyczyszczenie narzędziem od AMD + ręczne sprawdzenie systemu i rejestru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.win8.1 za każdym razem i czysty,co chwila nowy

2nie sciągałem ze strony Asus bo to nie asus tylko Acer,automatyczne narzedzie online próbowałem nic nie dało,driver booster lub slim drivers próbowałem nic z tego,sterowniki z WU niewiem co to jest

Próbowałem przez windows update

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie