Skocz do zawartości

Problem z kartą sieciową Sony Vaio


kacperzt

Rekomendowane odpowiedzi

Witam użytkowników,

 

Mam problem ze sterownikami karty sieciowej Broadcom w laptopie [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników].

Znajoma podrzuciła mi go abym przeinstalował system i przy okazji "zobaczył" co się z nim dzieje:

  1. wyłączał się, ale problem rozwiązany bo w wiatraczku był kawałek wyłamanego zatrzasku i go blokował
  2. problem z Wi-Fi, raz widzi sieciówkę, raz nie.

Z sieciówką działo jej się to na win8 x64, zarzuciłem więc a-team win10 extreme 2 dostępnego na forum od Mr.T.

Problem zniknął, znajomej nie było na miejscu więc miałem go okazje testować/używać ponad miesiąc i działał jak należy.

Kiedy znajoma się po niego zgłosiła postanowiłem ponownie zarzucić czysty system, ten sam, z tego samego bootowalnego pena.

Po tej reinstalacji sieciówka znowu zaczęła szaleć, przy pierwszym uruchomieniu systemu działała normalnie, gdy uruchomiłem system ponownie już nie. Zaskakiwała dopiero po kilkukrotnym ponownym uruchomieniu systemu. Reinstalacje/restartowanie sterowników nie dawały żadnych skutków. Dziwi mnie to, że przy poprzedniej instalacji tego samego systemu, z tego samego pendrive wszystko działało.

 

Zainstalowałem więc nową wstawkę od Mr.T a-team win7 x64 extreme3 z myślą, że na tym systemie problemu powinno nie być gdyż na stronie producenta są wszystkie potrzebne sterowniki. I na tym systemie [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] fiksuje tak samo jak na poprzednim.

Próbowałem reinstalacji [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników], też nic nie pomogło. Zaskakuje czasami po kilkukrotnych ponownych uruchomieniach do czasu ponownego uruchomienia.

 

Czy ktoś z forumowiczów posiadał może podobną sytuację? Lub zna rozwiązanie opisanego problemu?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie