Jump to content

[Windows/MacOS] Pobieranie z Mega.nz bez limitów

Recommended Posts

I jak teraz z free pobieraniem z mega?? Ja dzisiaj chciałem pobrać odświeżonego jg8.1 i kupa, po 1.5GB koniec pobierania.

Kupiłbym konto pro miesięczne za 24 zeta ale nie mam kart kredytowych ani innych bitcoinów :rolleyes:

Edyta,

niby jest przelew za rok ale ponad 2 stówki dla 1-2 instalek, hmmm.

Coś się zmieniło ? Limit 5 GB jakiego czasu dotyczy ? Wczoraj pobierał obrazy systemu Win JG8.1 Pro x64 (2,71 GB)... przy próbie pobrania kolejnego JG 10 (ok 3,8 GB jak dobrze pamiętam ) pojawiło się okienko, żeby poczekać 3 godziny ?

To jak jest z limitami ?

Dodatkowe pytania:

- gdzie znaleźć pobrany plik jak zamknęło się tuż po pobraniu okienko z wyborem miejsca do zapisu ?

- co zrobić jeśli po wskazaniu lokalizacji pojawił się komunikat klient chwilowo nie ma uprawnień czy jakoś tak. Próbuję odnaleźć plik w temp-ach użytkownika, ale nie widoczny jest. Natomiast cały czas widoczny w przeglądarce . Co robić ?

Dziś ponownie taka sytuacja, a że 3 h niebawem miną to przetestuję. Blokowanie jest po adresie ip.. czyli gdyby wyłączyć/włączyć urządzenie dostarczające internet (osobiście włączam na kilka sekund tryb samolotowy) blokada powinna zniknąć ???

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

update:

po upłynięciu 3h, restarcie smartfona udostępniającego internet (zmiana ip) można było pobrać resztę pliku z szybkością jak dotychczas. Nie próbowałem pobierać kolejnych plików obrazów.