Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nie można połączyć konta hotmail Outlook

office konto połączenie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Hells Angels

Hells Angels

Zaawansowany użytkownik

• 990 postów
  • Czas online: 103d 1h 6m 18s
Reputacja: 162

Napisano 21 listopad 2016 - 03:58

Outlook nie może połączyć się z kontem Hotmail. Windows 10 x 64 z tego tematu

Please Login or Register to see this Hidden Content

Office czysty ze strony MS. Nie można założyć żadnego konta Hotmail ani pop czy imap inne konta tworzą się bezproblemowo. Ustawienia serwerów poprawne, wcześniej przed nową instalacją systemu wszystko było OK.

• 0

Mądrzy ciągle się uczą, głupcy wszystko umieją. Ro­biąc coś na siłę, nie ot­rzy­masz ocze­kiwa­nych efektów. Jed­nak nie ro­biąc nic, nie ot­rzy­masz żadnych. Ludzie tak bardzo lubią oszukiwać się wzajemnie, że wymyślili rząd, by robił to za nich. "Wszyscy wiedzą, że czegoś zrobić nie można. Ale przypadkowo znajduje się jakiś nieuk, który tego nie wie. I on właśnie robi odkrycie." (A.Einstein)24382.jpg
MSI MegaBook GE62 6QF Apache PRO. Windows 10 Pro. Intel Core i7-6700HQ. RAM 16 GB (DDR4 SDRAM). SSD 128GB, Hdd 1TB. NVidia GeForce GTX 970M - 3 GB.

#2 ONLINE   stens

stens

Zaawansowany użytkownik

• 381 postów
  • Czas online: 35d 12h 50m 19s
Reputacja: 55

Napisano 21 listopad 2016 - 04:24

Oni coś naknocili z kontami Hotmail, bo ja nie mogę się zalogować na konto Hotmail  w Thunderbirdzie i Windows Live Mail. Systemowa poczta w 8.1 i w 10 normalnie się loguje.

• 1

#3 OFFLINE   Hells Angels

Hells Angels

Zaawansowany użytkownik

• Autor tematu
  • 990 postów

Napisano 21 listopad 2016 - 05:05

Ja również próbowałem na Thunderbird i The Bat i też nici z tego.

• 0

Mądrzy ciągle się uczą, głupcy wszystko umieją. Ro­biąc coś na siłę, nie ot­rzy­masz ocze­kiwa­nych efektów. Jed­nak nie ro­biąc nic, nie ot­rzy­masz żadnych. Ludzie tak bardzo lubią oszukiwać się wzajemnie, że wymyślili rząd, by robił to za nich. "Wszyscy wiedzą, że czegoś zrobić nie można. Ale przypadkowo znajduje się jakiś nieuk, który tego nie wie. I on właśnie robi odkrycie." (A.Einstein)24382.jpg
MSI MegaBook GE62 6QF Apache PRO. Windows 10 Pro. Intel Core i7-6700HQ. RAM 16 GB (DDR4 SDRAM). SSD 128GB, Hdd 1TB. NVidia GeForce GTX 970M - 3 GB.

#4 OFFLINE   Hells Angels

Hells Angels

Zaawansowany użytkownik

• Autor tematu
  • 990 postów

Napisano 23 listopad 2016 - 05:02

Zainstalowałem również Pocztę usługi Windows Live i to samo nie można połączyć się z Hotmailem inne konta pocztowe działają normalnie. Może ktoś ma podobne przypadłości to napiszcie, bo pewnie MS coś poknocił znów.

Co ciekawe aplikacja kafelkowa - Poczta - działa bez problemów z tym kontem.

• 0

#5 ONLINE   stens

stens

Zaawansowany użytkownik

• 381 postów
  • Czas online: 35d 12h 50m 19s
Reputacja: 55

Napisano 23 listopad 2016 - 06:25

U mnie przed chwilą się naprawił w Thunderbird

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: office, konto, połączenie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych