Skocz do zawartości

Lenovo G585 jaki system najlepszy???


Rekomendowane odpowiedzi

Masz podobnego laptopa jak ja, tylko mam 4GB RAM (Lenovo G550), miałem zainstalowany Windows 7 Prof., wymieniłem na Windows 10, od moderatora Mr.T http://linkshrink.net/7S0p64, uważam że chodzi ten system szybciej i jestem z niego bardziej zadowolony. Jeżeli chcesz wypróbować to na drugiej partycji zainstaluj Windowsa10, bardzo łatwo można z niego zrezygnować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam G585 z AMD E1 2x1.4gHz 3GB RAM, grafa RADEON 7310 HD, mam zainteresowany Windows 7 profesional, wymieniłem dysk na SSD 240GB.

generalnie 7ka jest ok ale jak myślicie , czy 10bylaby stabilniejsza albo szybsza ???

Jeśli nie wypróbujesz sam to nie będziesz naprawdę wiedział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak ze sterownikami ?beda dobre te które mam do 7ki ??? Jaka wersje win 10 polecacie ?

 Chyba najlepiej wersje W 10 odpowiadającą oryginalnej wersji na którą masz licencję.

Ale żeby wszystko wyszło dobrze to spróbuj tą oryginalna wersję  W 7 uaktualnić do W 10 w ten sposób [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

A ze sterownikami raczej nie powinno być problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Win 10 pobierz z forum ( do wyboru wersję czystą lub mod) - z uwagi na 3 GB RAM zalecam wersję 32 bitową (x86). Potem nagrywasz obraz na pendriva lub jak wolisz to na płytę DVD i uruchamiasz instalator z poziomu działającego win 7. I to w zasadzie tyle. Oczywiście po zakończonym uaktualnieniu jeśli wszytko będzie ok. trzeba wyczyścić partycję C z różnorakiego badziewia po instalacyjnego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie