Skocz do zawartości

Co z gwarancją OCZ?


wiktorynek

Rekomendowane odpowiedzi

Oj peritus, peritus, a przytocz mi gdzie ja się wypowiadałem na temat gwarancji OCZ skoro nie znałem jej warunków po przejęciu przez Toshibę. Dopóki firma OCZ egzystowała to gwarancje były realizowane normalnie. Temat istotny to dałem. Szkoda właścicieli zasilaczy i pamięci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać. Pozwolę lekko odświeżyć temat. Jeśli ktoś kupił coś OCZta to ma 2 lata "gwarancji" w postaci niezgodności towaru z umową. Co mnie to że firma producenta padła. Macie dokument zakupu więc jesteście w dobrej sytuacji. Pomijam tutaj produkty które mają więcej niż 2 lata gwarancji. Wtedy jest inna rozmowa. Poczytajcie sobie [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników], to naprawdę się Wam przyda.

 

Co do dowcipu że pamięci się nie psują, chyba nie pracujesz w sklepie komputerowym i nie wiesz jak to de facto wygląda. NIE ISTNIEJE produkt (dowolnej firmy) który się nie psuje. Może po prostu Ty i Twoi znajomi macie takie szczęście. Daj Boże by trwało to jak najdłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ciekawe, bo ja uważam że Good RAM robi badziewie i wolę Kinga ale to tylko moje osobiste zdanie. Poza tym więcej reklamuje produktów właśnie firmy Wilka niż KG. Nie ma znaczenia jaki DDR, mówię ogółem. Idąc tym tokiem myślenia możemy toczyć bezmyślna bitwę o jakość dysków twardych a i tutaj każdy będzie miał trochę racji mimo różnych zdań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

twoja wola, ale popatch czasem... DDR2 u KG sie nie udała i sporo było uwalonych... nie mówie ze KG jest zła, ale ja mma znimi zle doswiadczenia, w końcu to jedyna amrka gdzie az 30% jest podriabnianych ^^, mi Goodram nigdy nie pała, a miałem ddr1 nawet kręcone, do dzis działaja, ale KG już odeszły z tego sie dowiedziałem...  hihi... co do SG to ile serii jest dobrych? jedna cy dwie sie znajdą, ale reszta to shit jest i tego nie zmienisz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od sztuki na jaką się trafi. Jak masz pecha to nawet najlepszej firmy komponenty Ci padną :)

Z drugiej strony chyba OCZy nie są takie super skoro Toshiba, jak by nie patrzeć ogromna firma, nie chce kontynuować ich gwarancji na większość podzespołów. Jak wiele osób wie Seagate bez marudzenia, przy przejęciu Samsunga działu HDD, akceptuje ich gwarancję. Można ? Można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie