Skocz do zawartości

Jak naprawić porty usb?


Tarize

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z usb, chodzi o to, że jak podepnę telefon do usb z przodu i odpale tethering, to po zmianie telefonu na modem nie chce on działać (modem nie chce działać), trzeba się bawić z instalowaniem i odinstalowywaniem sterowników.

 

Gdyby tego było mało jak podepnę telefon do tyłu pc to nie chce działać tethering...

 

 

jak to naprawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo tryb modemu, albo tethering. Jeśli podłączasz telefon w trybie modemu, to komputer zarządza połączeniem i wymaga osobnych sterowników (a czasem nawet dedykowanego programu, jak modemy USB). Tethering udostępnia sieć w sposób kontrolowany przez telefon i jest wykorzystywany np. do sprawienia, by telefon stał się punktem dostępowym Wi-Fi (wtedy telefon zarządza połączeniem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem zwolennikiem korzystania z sieci poprzez telefon podłączony przez USB. Bez zagłębiania się w szczegóły - same problemy (moja subiektywna opinia po doświadczeniach z Galaxami i Xperiami). Po mojej myśli najbardziej bezpiecznym i bezproblemowym sposobem będzie zaopatrzenie kompa w kartę WiFi i połączenie z siecią poprzez punkt dostępowy uruchomiony w telefonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie