Skocz do zawartości

Nowy telefon na andku


tom-asz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Szukam telefonu najlepiej do 600 zł max 800 wiadomo nowy co musi mieć:

 

- Najważniejsze ekran max 4,5 cala ale przyglądnę się też 4,7

- Potem system android reszta nie do przyjęcia

- Obsługę LTE

- Najlepiej jedno gniazdo SIM ale jak będzie miało dwa to też się zastanowię

- Wbudowany odbiornik radiowy FM

- Aparat min. 5 MP wiadomo więcej to lepiej.

 

Te pozostałe bzdety czyli ram to powiedzmy z 1GB rom z 8GB styknie. Musi być z PL chociaż rozważam zamówienie z ChRL np: aliexpress.

Telefon będzie służył głownie jak to jego funkcja jest do dzwonienia SMS-owania ale musi uciągnąć aplikacje tvn player i iple bo bede ogladać TV przez neta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Xiaomi Redmi 3 Pro. Nic lepszego w tej cenie nie znajdziesz.

 

Edit, cholera, zapomniałem, że Redmi 3 ma 5 calowy ekran. Czyli raczej nie jesteś zainteresowany? Może jednak rozważ to, bo telefon w tej cenie nie ma raczej konkurencji.


OK, jest jeszcze Redmi 2 Pro, który ma 4.6 cala. Wydaje się być idealny. LTE, 8mpx, dual slim, slot na kartę pamięci. Jak się zdecydujesz, to upewnij się, że sklep sprzedaje wersję europejską o oznaczeniu HM2014811

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim poście podałem Ci najlepszy z możliwych wyborów w tej cenie. Gwarantuję Ci, że nic lepszego nie znajdziesz. Nawet jak znajdziesz w niskiej cenie takiego Galaxy A5, to zapewniam, że po pewnym czasie będzie chodził dużo gorzej niż Xiaomi. Żeby nie rzucać słów na wiatr - mój brat ma od roku Xiaomi Mi4c - bardzo dobry telefon, chodzi superpłynnie, nie było z nim żadnych problemów na razie. Przyjaciel ma Xiaomi Redmi Note 2 od dwóch lat bodajże - również chodzi bez problemów. Najważniejsze to kupić w zaufanym sklepie (Redmi 2 Pro jest chyba nawet w morele) i zainstalować najnowszy system MIUIPolska i będzie śmigać.

 

Ps. Xiaomi nie płaci mi za pisanie postów. :P Po prostu trochę ogarniam temat smartfonów i jeśli chodzi o sferę budżetową, to Xiaomi jest bardzo mocne. Najważniejsza kwestia to to, że w porównaniu do innych budżetowców, Xiaomi po dłuższym czasie nadal płynnie działa. Wyjątkiem mogą być smartfony Motoroli, które mają niemal czystego Androida.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

- Najważniejsze ekran max 4,5 cala ale przyglądnę się też 4,7

weź pod uwagę że wielkość a rozmiar wyświetlacza to dwie różne rzeczy. przykładowo: Kazam Thunder Q4.5 Przekątna wyświetlacza: 4.50" wymiary 64.60 mm x 136.00 mm, Jiayu G4S Przekątna wyświetlacza: 4.70" 65.00 mm x 133.00 mm. 0.2" cala większy wyświetlacz a jest 3mm mniejszy. ważne jest również wyprofilowanie.

za 800zł można kupić w polsce xiaomi redmi 3s z 3gb ram i czytnikiem lini papilarnych i to wg mnie jest najlepsza opcja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe no zauważyłem że grubość ramek ma znaczenie w wielkości całego telefonu.

 

EDIT:

 

Dla mnie wersja z 2/16GB spokojnie styka i to za dużo. Co do tego telefonu jest to jak by nie było nie pewny telefon no i 5 cali a ja mam duży dylemat bo byłem w sklepie i nie mieszczą mi się w kieszeni 5 cali a jak już to na styk i np: jazda na rowerze jest wówczas niemożliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znów poszukuję telefonu tym razem łącznie z 5cali nie więcej i do 600zł ram min. 1,5GB aparat min. 8Mpix z LTE i bateria min. 2500mAh tutaj już coś mam.

 

Jeżeli mieliście dłużej z którymś kontakt proszę napisz jak się sprawował:

 

1. [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

2. [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

3. [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

4. [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

5. [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

6. [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

7. [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

8. [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie