Skocz do zawartości
Mr.T

Info co do przyszłych modyfikacji

Rekomendowane odpowiedzi

No niestety sorry, przez kilka najbliższych dni nic sie nie pokaże

Siadło mi chłodzenie procesora i lipa, nie mam nic na zastepstwo a przeciązac bez potrzeby jakoś nie mam ochoty :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mała sugestia... dobrze jeśli modyfikacje Extreme byłyby na 2 podstawach w sensie HOME oraz PRO. W 1607 tak właśnie było a w 1703 już nie. Niestety to uniemożliwia części osób na instalację, gdy w UEFI mają klucz od HOME a chcą zainstalować modyfikację która jest tylko w wersji PRO - podczas instalki wywala wtedy komunikat "Brak dostępnych obrazów" i do widzenia :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam i pytanko mam czy w niedalekiej przyszłości zagości jakiś nowy mod dychy? Bo od dnia premiery jadę cały czas na tej ostatniej wersji która sama w sobie jest b.d, choć przydałby się już formacik, bo coraz częściej gry mi się crash-ują a wątpię, że to są błędy steam-owskie. Jak nie to trzeba będzie ponowić instalację ostatniej wersji moda z góry dziękuję za odpowiedź i POZDRAWIAM :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnio coraz rzadziej ktoś chce okrojony system u mnie :D Tylko czysty z aktualizacjami / Najwiecej 7 ,ale zdarza się ktoś że chce 8.1 . Z Dziesiątką do teraz tylko dwie osóbki sie trafiły .. Plus za to że robisz czyste plus aktualizacje ,bez żadnych flashów itp pierdółek :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam i pytanko mam czy w niedalekiej przyszłości zagości jakiś nowy mod dychy? Bo od dnia premiery jadę cały czas na tej ostatniej wersji która sama w sobie jest b.d, choć przydałby się już formacik, bo coraz częściej gry mi się crash-ują a wątpię, że to są błędy steam-owskie. Jak nie to trzeba będzie ponowić instalację ostatniej wersji moda z góry dziękuję za odpowiedź i POZDRAWIAM :)

Nie rozumiem o co Ci chodzi, przecież masz najnowsze uaktualnienie 1703, jest świetne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi