Jump to content
WinClub
NiKKA.Labs

Windows 7 x64 [PL] [SP1.IE11.2016.08-NiKKA]

Recommended Posts

Tyle zauważyłem i właśnie to mnie dziwi. Pierwsza jest do instalowania na MBR a druga na GPT? To oryginalna instalka nie daje się instalować na GPT?

Pendrive do instalacji na UEFI (GPT) musi być na FAT32 i wersja oznaczona UEFI ma podzielony plik install.wim (bo przekracza 4GB) aby ten plik nie przekraczał 4GB (restrykcja FAT32). Nie dotyczy to jak ktoś instaluje z DVD/BD.

Jest możliwość "zangielszczenia" owego systemu? Próbowałem po instalacji - uwaliłem nowo postawiony system, teraz kombinuję przerobić instalkę i też nie startuje "Setup is starting services" , integrowałem NTLite, dorzuciłem angielskie MUI i przy okazji sterowniki, czy to może być powodem zatrzymywania?
Może ma ktoś linka do aktualnej angielskiej Win7?

juz od dawna instaluje wersje od Nikka z pena. z tą jednak mam klopot. uaktualniam wersje ze 2016.01 i pod koniec otrzymuje komunikat" uaktualnienie nie powiodło się" system przywroci poprzednia wersje systemu. o co chodzi?

dotąd każda modyfikacja dzialala jako uaktualnienie a teraz nie dziala? dlaczego? przeciez po to jest tworzona. nie chce sciagac wszystkich aktualizacji.

a gdzie jest zapis ze uaktualnienie nie dziala z tej modyfikacji? nie znalazlem.

Żadna modyfikacja NiKKA nigdy nie była przeznaczona/nie było sprawdzane do uaktualnienia.

Teraz od wersji 2016.08 piszę w opisie:

"TYLKO CZYSTA INSTALACJA, NIE UAKTUALNIENIE!!!"

Nie odpowiadam za to czy uaktualnienie się powiedzie.

Jak chcesz sobie uaktualniać, to odpal Windows Update na działającym systemie i ściąg aktualizacje.

Stock'owy (czysty) Win7 SP1 + akt. do danej daty - 2016.08. Więc nie ma USB 3.0.

Albo dointegrowujesz sam (producenci płyt dają przepis jak to zrobić), albo spróbuj wersji ESD (instalator jest od Win10).

Witam,

jest problem z pobraniem z mega.nz

Pobrało mi 93% i teraz wyskakuje komunikat, że jak chce skończyć pobieranie to albo kupić konto , a jak nie to czekać 7h i pobieranie się wznowi, ale czy rzeczywiście wznowi ? 
No i jest większe prawdopodobnieństwo że sumy kontrolne się sypną - uważam.

P.S Z transferem też kiepsko. Na moim internecie zwykle pobieram z predkością 40mb/s a tutaj ledwo 2mb/s przekroczone.