Jump to content
WinClub
NiKKA.Labs

Windows 7 x64 [PL] [SP1.IE11.2016.08-NiKKA]

Recommended Posts

Guest Nowy9078

Nikka przynajmniej cos robi i to w dobrym kierunku idzie co 3 miechy do przodu.Nikka zasługuje na swietnego + i stawiam jej ocene tak jak w szkole.Zasługuje na ocene 6+

Świetna robota ze wstawia co 3 miechy system aktualny a a-team nic nie robi tylko spi i zatrzymalo sie u nich na czerwcu i nic nie robia przynajmniej oni zasługują na 1-.

Nikke to ja pochwalam ze tak robi i pamieta o aktualnościach systemu.

Brawo Nikka tak trzymaj! :OL

:)  Jestem zadowolony z ciebie i chwała ci za to.Lubie cię :trollface:

:friends:

Pozdrawiam kraj/państwo Bangladesh kawał świata od polski.

a a-team nic nie robi tylko spi i zatrzymalo sie u nich na czerwcu i nic nie robia przynajmniej oni zasługują na 1-.

Zauważ że A-team to nikt inny jak Mr.T czyli administrator który ma na głowie ponad 110 tysięcy userów, swoje życie i pracę.

Spójrz na siebie jesteś tu dobre ponad pół roku a tylko 7 postów, ode mnie masz słowne ostrzeżenie :)

Pozdrawiam wredny Moderator :)

Edited by M4T 

@Nowy9078, każdy modder ma też swoje życie poza forum, jest free czas, jest hobby.

A-Team robi jeszcze inne windy niż Win7, popatrz na dział modyfikacje, a to znaczy ze czas, czas i jeszcze raz czas.

THX za pochwały, ale pamiętaj że ich nadmiar może skutkować efektem odwrotnym do zamierzonego ;)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Uwaga! Od 2016.08.29 jest trochę inny plik .iso w Win7 64bit 2016.08 (kosmetyka z KB) + dodałem konwersję dla UEFI.

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Guest 44xXXx44

Chodzi o to, że w zbiorczej czy tam kumulacyjnej mogą "przemycić" np. swoje narzędzia telemetryczne, tak jak to zrobili w tym pseudo SP2: KB3125574

Np. ja chcę dokładnie mieć rozpisane/opisane każdą KB (najlepiej ze szczegółami) i sam chcę zdecydować, co ma być, które KB i kiedy zainstalowane. Proste?

Narzędzia telemetryczne w tej aktualizacji to coś pewnego?

Windows.7.SP1.IE11.PL.x64.2016.08-NiKKA.zip 2016.08.29

google drive:

Windows.7.SP1.IE11.PL.x64.2016.08-NiKKA_UEFI.iso 2016.08.29

google drive:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] Edited by Garbusek

Aaa, jeszcze sprostowanie, odnośnie KB2533552.

Z jakichś tam powodów (pewnie oczekujących/niedokończonych instalacji KB), łatka KB2533552 (resztki pseudo SP1) od jakiegoś czasu (ponad rok+) nie jest instalowana na końcu instalacji windowsa (ekran system windows finalizuje ustawienia...), należy ja zainstalować ręcznie, lub wejść na WU i po kilku wyszukaniach powinna się pojawić pod nazwą KB976932 (to jest ta KB2533552 właśnie):

Chciałem podziękować za profesjonalnie przygotowany system. Instalacja na laptopie bez problemów. System przystosowałęm i skonfigurowałem pod siebie też bez problemów. Naprawdę super !!!

2015 rok Lenovo G 50, może nie jest extra, ale ja jestem zadowolony. Wiadomo obudowa plastikowa - jednak za 1500 zł trudno wymagać. Ma 4GB RAM, zamontowałem dysk SSD, a ten co był poszedł na miejsce DVD.Różnicę pomiędzy  SSD a systemowym odczuwam wyraźnie. 

tak ten link z hasłem i hash sha1 nie zgadza sie z tym podanym na stronie. plik po pobraniu ma nazwę "Win7_PL_x64_2016.08_d23193cddc25427f167d2aa71bd1ae823d902962".

Teraz pobieram z tego linku

https://mega.nz/#!4xMjTCCD!CqVHVR4iLkg6pmBy0Atl4Kq9qcMYA7aARjAZrKCJwSM

Widocznie Twój net woli drugie linki ;)

Hash pliku ISO na stronie to hash właściwego .iso (systemu),

a hash w nazwie .rar, to hash .rar'a (dla sprawdzenia poprawności pobrania, którego robiłem przed wysłaniem). Dwie różne sprawy.

Witam!

Dziekuje za wstawke
Jestem totalnym laikiem moje pytanie

cyt "Aktywacja - czytaj info zawarte w pliku aktywacja.txt lub aktywacja_VL.txt"

Gdzie znajde plik aktywacja.txt lub aktywacja_VL.txt

Dzieki

Problem rozwiązałem jeszcze raz dziekuje.

Hej! Z góry dzięki za świetną pracę jaką wkładasz w te instalki. Często instaluję Win7 64 za pomocą PXE po sieci, ale po aktualizacji plików .wim na serwerze z twojej ostatniej wersji 08.2016 mam problemy z brakiem sterowników do kart sieciowych. Jeśli sterownik LAN nie jest zitegrowany z obrazem, pojawia się komunikat o braku sterownika LAN i instalacja zostaje przerwana. W poprzedniej wersji nie miałem tego problemu. Problem dotyczy kart sieciowych np Realtek gigabit, czy też Intel gigabit - popularne modele zintegrowane na płytach głównych, czy też w laptopach. Czy planujesz je dodać do kolejnej wersji?

W 2016.01 wypuściłem (w sumie na próbę) wersję ze sterownikami (popularne LAN, SATA, itd)) i był duży problem, bo nie wszystkim dogodzisz, więcej ludzi zgłaszało błędy niż zachwalali.

Od 2016.07 powrót do integracji tylko aktualizacji KB; sterowniki (LAN, SATA, itd) jeśli ich nie ma Win7 w sobie; musisz sam dograć do boot.wim i install.wim:

Windows.7.SP1.IE11.PL.x64.2016.08-NiKKA.zip 2016.08.29

google drive:

Windows.7.SP1.IE11.PL.x64.2016.08-NiKKA_UEFI.iso 2016.08.29

google drive:

Nie chcę wyjść na nooba... ale czym różnią się te dwa?