Skocz do zawartości

WINDOWS 10 ENTERPRISE 2016 LTSB X64 - 38 MULTILANG ISO OS Build 14393.10 OEMRET/VL


Mr.T

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam taki problem w telegraficznym skrócie wygląda to tak: obojętnie czy zrobie pendrive pod gpt czy mbr, nawet próbowałem z wypaleniem na płytkę to system bardzo długo się instaluję, po instalacji jeszcze dłużej przechodzi między kolejnymi oknami, po oknie gdzie się odhacza "monitoring microsoftu" jest napis czekaj i kręci w nieskończoność. Mój laptop to Lenovo Y50 (i7,16gb, SSHD) do tej pory bezproblemowy i szybki. Dodam jeszcze że zaraz po tym wgrałem 7kę i wszystko stabilnie. Aaa no i 10 też na nim miałem wprawdzie inną i było ok. Nie wiem zacząć od testu dysku? Nic nie przychodzi mi do głowy;/ Pomóżcie z góry dziękuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

WINDOWS 10 ENTERPRISE 2016 LTSB X64 - 38 MULTILANG ISO OS Build 14393.10 OEMRET/VL

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Siema.

LTSB oznacza że jest to odchudzona wersja bez zbędnych pierdół?

Sory za banalne pytania jestem troche zielony w temacie.

Czy ta wersja jest dobra i czy komp mi wystartuje?Składam właśnie nowego blaszaka.Chciałbym zainstalować OS za pomocą pendrive.

Dzięki z góry za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]. Jest to model otrzymywania jedynie ważnych aktualizacji bezpieczeństwa i stabilności, oraz wsparcia dla użytkowników biznesowych. Opcja ta zakłada brak aktualizacji funkcjonalności 'konsumenckich', przynajmniej przez pierwsze 10 lat użytkowania. LTSB jest opcją, przeznaczoną dla tych użytkowników, dla których najważniejsze są bezpieczeństwo i stabilność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wszystkich, (pierwszy post). Generalnie wersja świetna, chodzi szybciej niż znaleziona przeze mnie wersja LTSB 32 bit wersja US. I tu się zaczyna pytanie, czy ma ktoś na forum tak dobrą wersje win 10 lekka itp, jak właśnie ta powyżej, tylko że w 32 bitach? I przy okazji szybkie pytanie, polecilibyście mi jakiś program pod win 10 do automatycznego wygrywania sterowników, bo dziesiątka sama nie daje rady, a sterowniki na stronie producenta nie uruchamiają wszystkich urządzeń. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam taki problem w telegraficznym skrócie wygląda to tak: obojętnie czy zrobie pendrive pod gpt czy mbr, nawet próbowałem z wypaleniem na płytkę to system bardzo długo się instaluję, po instalacji jeszcze dłużej przechodzi między kolejnymi oknami, po oknie gdzie się odhacza "monitoring microsoftu" jest napis czekaj i kręci w nieskończoność. Mój laptop to Lenovo Y50 (i7,16gb, SSHD) do tej pory bezproblemowy i szybki. Dodam jeszcze że zaraz po tym wgrałem 7kę i wszystko stabilnie. Aaa no i 10 też na nim miałem wprawdzie inną i było ok. Nie wiem zacząć od testu dysku? Nic nie przychodzi mi do głowy;/ Pomóżcie z góry dziękuje :)

Miałem to samo. Pomogło to, że podczas instalacji nie łączyłem się z Internetem. Dopiero jak wyskoczył pulpit podłączyłem neta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie

 

 

tu macie przeciez pl samo [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Serdeczne podziękowanie za samo pl. Pytanie: Czy na tą chwilę istnieje działający na tą edycję aktywator? (jedyny działający obecnie z tych co znalazłem na enterprise ltsb 2015 oraz enterprise anniversary update) nie aktywuje ltsb 2016. Nie mam czasu się bawić, więc proszę o info tutaj lub na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Czy po zainstalowaniu Windows Store jest niezainstalowany? Wpisuje Store, Sklep itd. szkam w LocalApp Data i nie umiem go znalezc.

 

Pozdrawiam

Jak byś dobrze doczytał to byś wiedział że ten system nie zawiera aplikacji metro czyli między innymi sklepu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Czy po zainstalowaniu Windows Store jest niezainstalowany? Wpisuje Store, Sklep itd. szkam w LocalApp Data i nie umiem go znalezc.

 

Pozdrawiam

To jest edycja LTSB, która pozbawiona jest Sklepu, przeglądarki EDGE (nie wiem czy też Cortana tam działa bo nigdy nie używałem) i kilka tam jeszcze różnic jest np. klasyczny kalkulator. Najogólniej jest to system dedykowany głównie do pracy dla przedsiębiorstw i korporacji, gdzie największy nacisk kładzie się na stabilność i bezpieczeństwo (nie funkcjonalność). Jeśli chcesz zabawki typu sklepy, kafelki i wszystkie stabilne nowości to najlepszym wyborem będzie edycja ENTERPRISE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego tu jedno drugiego nie wyklucza, system bez aplikacji metro też jest funkcjonalny :)

Zależy jak to rozumiesz, jeśli system jest okrojony z pewnych rzeczy (np. sklepu) to znaczy że jest mniej funkcjonalny od tego, który posiada ten sklep, bo sam sklep to też dodatkowa funkcjonalność, której brakuje w LTSB :) Oczywiście jeśli chodzi o aplikacje desktopowe to jest tak samo funkcjonalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jak to rozumiesz, jeśli system jest okrojony z pewnych rzeczy (np. sklepu) to znaczy że jest mniej funkcjonalny od tego, który posiada ten sklep, bo sam sklep to też dodatkowa funkcjonalność, której brakuje w LTSB :) Oczywiście jeśli chodzi o aplikacje desktopowe to jest tak samo funkcjonalny.

okrojony to jak użytkownik zrobi mod i go wywali, a LTSB to zamysł Microsoftu z przeznaczeniem dla firm gdzie sklep jest zupełnie zbędny, sam po sobie tez moge powiedzieć że na co dzień sklep tez mało potrzebny jest dla klasycznego kowalskiego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]. Jest to model otrzymywania jedynie ważnych aktualizacji bezpieczeństwa i stabilności, oraz wsparcia dla użytkowników biznesowych. Opcja ta zakłada brak aktualizacji funkcjonalności 'konsumenckich', przynajmniej przez pierwsze 10 lat użytkowania. LTSB jest opcją, przeznaczoną dla tych użytkowników, dla których najważniejsze są bezpieczeństwo i stabilność.

Czyli edycja innymi słowy z mniejszą ilością telemetrii ,tak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie