Skocz do zawartości

Cały czas pobieranie adresu sieciowego


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam taki nietypowy problem, gdyż zainstalowałem wczoraj Windows XP na starym laptopie, i niby wszystko okej, ale nie mogę połączyć się z WIFI, cały czas "Pobieranie adresu sieciowego"

Spróbowałem połączyć się do innej sieci WIFI, a mianowicie z telefonu zrobiłem router wifi, i wszystko cacy, strony działają i jest git :D Miał ktoś już może taki problem ? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisz w wierszu poleceń

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]a potem

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]i daj znać.

 

Em nie można przeprowadzić żadnej operacji na karcie połączenie lokalne 2 , ponieważ nosnik/kabel tej karty jest odłączony. Adres IP karty połączenie sieci bezprzewodowej 3 jest już zwolniony :_:

net dalej nie działa :v

edit: tak to wygląda, nie wiem czy coś to da ale masz ss'a z ipconfig /all :P i dalej nie rozumiem że jak udostępnie LTE telefonem to łączy i kablem od routera tez działa xdxd ps wifi normalnie działa na telefonie etc.

 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź ustawienia szyfrowania w telefonie (ustawienia hot-spotu) i zwróć uwagę na rodzaj zabezpieczeń (WPA/WPA2/TKIP/AES). Podobnie ustaw w routerze. Byłoby dobrze, gdyby była w nim opcja WPA/WPA2-TKIP, Podobno najbardziej kompatybilna. Usuń sieć preferowaną w XP, by po zmianie ustawień routera połączyć się "na nowo".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź ustawienia szyfrowania w telefonie (ustawienia hot-spotu) i zwróć uwagę na rodzaj zabezpieczeń (WPA/WPA2/TKIP/AES). Podobnie ustaw w routerze. Byłoby dobrze, gdyby była w nim opcja WPA/WPA2-TKIP, Podobno najbardziej kompatybilna. Usuń sieć preferowaną w XP, by po zmianie ustawień routera połączyć się "na nowo".

sry za to Xd

Okazało się że źle hasło wpisywałem XDDDD

Dzięki za pomoc plusiki dla ciebie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie