Skocz do zawartości

Office 2010 Professional Plus x86 x64 [PL] [SP2.2016.07-NiKKA]


NiKKA.Labs

Rekomendowane odpowiedzi

NiKKA p r e s e n t s :

 

2w1.Office.2010.Professional.Plus.SP2.PL.x86.x64.2016.07-NiKKA

 

2 wersje Office 2010 Professional Plus PL - Retail i VL (x86/x64)

 

13yxq9.jpg

 

Opis:

 

 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

 

 

Info:

 

Sources: MS ISO's

 

Type: Office, pakiet biurowy, x86, 32bit, x64, 64bit

Language: Polish, Polski

Volume: 1xDVD9

Create Date: 2016.07.24

Release Date: 2016.07.26

By: NiKKA

 

 

Contents:

 

- 2w1 - w jednym ISO 2 wersje: 1xRetail i 1xVL (kazda zarowno x86 jak i x64)

- dodane latki wydane po SP2 (folder Updates) do 2016.07

- mozna instalowac ze swoim oryginalnym kluczem Retail

  lub wersja VL - klucz MAK

 

 

Instruction:

 

Rozmiar pliku ISO: 4,39 GB (bajtów: 4 723 761 152)

SHA1 pliku ISO: ef192e46d30cb55f4261ac6454d1f9483fcbea25

 

Wypalić ISO na DVD (DVD9) albo montować w demonie albo VMware albo nagrać na Pendrive (8GB minimum).

UltraISO, albo PowerISO (z opcją optymalizacji).

 

Wszystkie aktualizacje zawarte w katalogu "Updates" zostaną zaaplikowane wraz z zainstalowaniem pakietu.

Domyślnie przez główny setup.exe instaluje się wersja x86 (nawet na systemie x64). Chcąc zaintalować wersję x64 na systemie x64 trzeba ręcznie przejść do katalogu x64 i wybrać setup.exe

 

 

Aktywacja - czytaj aktywacja.txt

 

P.S. Literówka w dacie w .nfo oczywiście łatki są aktualne na 2016.07.

 

POBIERANIE:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie ISO (oscdimg) z parametrem -o (optimize) i tak zrobił optymalnie. Testowałem pakowanie katalogów 4w1, bo myślałem, że będzie mniejsze z parametrem solid, ale jednak nie.

 

O2010SP2 4w1 - Pro+Standard 32bit_64bit (bez łatek - łatki ok 05GB zajmują spakowane):

 

ISO - 4.81GB

RAR5_64MB_solid - 4.80GB

7Z_LZMA2_Ultra_64MB_solid - 4.88GB

RAR4_Best_solid - 7.55GB

 

Edit: Hmm, ISO -> RAR5 - 3.59 GB :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po nagraniu na USB rozpakowanych katalogów będzie ok. 8GB tego z tego torka całość.

 

4w1 zajmuje ok. 15GB na dysku lub USB.

 

ISO jest zoptymalizowane i trzeba dokładnie takiej pojemności jak pisze w opisie (chyba, że ktoś sobie wytnie/edytuje ISO i usunie np. VL, to wtedy może się zmieścić na DVD5).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacje Office 2016.08 (2016.07+08) - gotowe, rozpakowane, wystarczy przekopiować/nadpisać do x86\Updates\ albo x64\Updates\ zachowując zastępowane pliki te z bardziej aktualną datą, uzyskując: Office 2010 Professional Plus x86 x64 [PL] [sP2.2016.08-NiKKA]

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Przy okazji wrzucony mały poradnik jak w przyszłości sobie uaktualnić Instalkę Office2010SP2 o nowe łatki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy jest możliwość ustawienia w configu by instalowało mi office bez Outlook.pl-pl czyli tego całego sharepoint i udostępniania? Można to robić ręcznie przy każdej instalacji, ale wolałbym by było to ustawione na stałe. Usunięcie folderu Outlook.pl-pl powoduje nie prawidłowe uruchamianie się instalatora i zamykanie go. Znalazłem w configu takie coś jak:

 

<OptionState Id="OUTLOOKFiles" State="Local" Children="force" /> <!--sharepoint -->

 

Lecz nie wiem co to jest, do czego służy i czy może mi to pomóc z tym by nie instalowało mi nigdy tego udostępniania nawet gdy zapomnę to odznaczy :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, ściągnąłem to narzędzie, wymaga ono zainstalowanego office lub coś do działania bo tworzy settings.xls w excelu. Próbowałem ustawić w tym pliku w ustawieniach by nie instalowało / pomijało właśnie Sharepoint i Outlook. By przetestować czy to działa trzeba usunąć obecnie zainstalowany office bo gdy chcę się wgrać drugą wersję to instalator krzyczy, że już jest zainstalowana wersja office i bla bla że nie można mieszać 32bit i 64bit. Niestety nie wiem jak to zrobić dokładnie by nie instalowało bo po moich próbach nadal instaluje, może źle coś ustawiam. Mógłby ktoś sprawdzić dokładnie jak to zrobić tym narzędziem i czy na pewno idzie bo ja tego nie ogarniam, albo nie widzę jak albo po prostu nie idzie, albo jestem ślepy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz ktos wrzucic ta paczke na jakis normalny serwer typu uploaded, rapidgatpor, tak zbey nie bylo sie trzebva rejestrowac ani sciagac jakis pluginów ?

Pobierając prohramikiem MegaDownloader nie musisz się rejestrować. Cóż, mega padło :E

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W twojej najnowszej paczce z Office 2010 jest chyba jakiś błąd, ponieważ po zainstalowaniu pełnego pakietu Professional Plus i pierwszego uruchomienia np: Worda jest okienko z pytaniem jak chciałbym aktualizować pakiet. Po wybraniu pierwszej opcji w Windows Update zmienia się ustawienie na automatyczne aktualizacje ale nigdzie nie ma włączonej opcji pobierania aktualizacji do Office'a. Powinny pojawić się dwie dodatkowe opcje, jedna z nich dotycząca instalowania aktualizacji dla innych produktów Microsoftu. Problem występuje w najnowszej paczce Office'a z tego tematu w połączeniu z najnowszą twoją wstawką z Windows 7 2016.08.

 

@NiKKA Byłbyś w stanie potwierdzić istnienie problemu?

 

Rozwiązaniem tego problemu jest ten temat: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami na już działającym "starym" systemie trzeba przywrócić ustawienia IE do domyślnych i wybrać "nie używaj zalecanych ustawień", albo "wybierz później". Wtedy po dwóch razach próby WU powinno wyszukać. To stary znany feler windy. To nie wina NiKKI :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy to możliwe, że program spakowany po pobraniu ma wielkość 4,43 GB

natomiast po rozpakowaniu folder z wszystkimi plikami razem tyle samo, bo... 4,43 GB ?

 

sprawdzałem pod prawym klawiszem myszy, we właściwościach.


 

 


montować w demonie albo VMware albo nagrać na Pendrive (8GB minimum).
UltraISO, albo PowerISO (z opcją optymalizacji).

 

moze jakas podpowiedź krótka instrukcja ?

w sieci nie odnajduje, poza tym PowerISO ma ograniczenie wielkości pliku. ultraISO cały czas sugeruje CD/DVD jako miejsce docelowe i też ma ograniczenie :(

 

kurcze powinno przecież się zmmieścić na DVD skoro płyta ma pojemność 4,7 GB

Edytowane przez franekfranek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


moze jakas podpowiedź krótka instrukcja ? w sieci nie odnajduje, poza tym PowerISO ma ograniczenie wielkości pliku.

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

Możesz też otworzyć obraz ISO w 7zip/UltraISO, przekopiować pliki na Pulpit i odpalić setup. 

 

Akurat @NiKKa popełnił błąd  opisie, bo VMWare i nagrywanie na pendrive Office'a się nie tyczy :L

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z deamonem nie potrafię sobie poradzić, choć w wolniejszych chwilach będę musiał się go nauczyć, bo mam zamiar zrezygnować calkowicie ze zbytecznego napędu cd/dvd. szkoda, że nie działa intuicyjnie jak Rufus :)

 

otorzyłem obraz z winRAR przegrałem pliki do folderu i kliknąłęm setup... po kilku minutach system zwraca komunikat/błąd jak na poniższym printscreenie.

 

co może być przyczyną? metoda ta zdaje się być najprostszą i nie trzeba nic nagrywać :)

 

szkoda, że auto nie rozdzielił plików obrazów na wersje 32bit i 64bit... byłoby mniej do pobierania itp

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki - poszły strzałki w górę.

 

zrobiłem restart, wyłączyłem avast-a i działa :)

 

1 czy można / trzeba zrobić aktualizacje ?w wersji z lipca brakuje czegoś istotnego ?

2 potrzebna jest w ogóle jakaś aktywacja, bo widzę że uruchamiają się word, outlook itp  ?

Edytowane przez franekfranek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


1 czy można / trzeba zrobić aktualizacje ?w wersji z lipca brakuje czegoś istotnego ?

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

 


2 potrzebna jest w ogóle jakaś aktywacja, bo widzę że uruchamiają się word, outlook itp  ?

Aktywacja wyskoczy Ci po jakimś czasie. 

Wklep w cmd:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z niecierpliwości podgoniłem i wprowadziłem jeden z kluczy z pliku txt autora. system zwrócił komunikat, że ilość aktywacji do tego klucza została wyczerpana czy coś takiego. na tą chwilę po każdym uruchomieniu programu z pakietu office, pojawia się okno kreatora aktywacji przez tel lub internet.

czy żeby wrócić do pierwotnego stanu trzeba reinstalować pakiet ?

 

druga rzecz.. wskazane przez Ciebie komendy chyba nie dotyczą office 2010 tylko 2016 , ponieważ cmd zwraca komunikat:

"System nie może odnaleźć określonej ścieżki." :)

folder w moim komputerze ma nazwę "Office14" , zmieniłem trochę linie stosownie do sytuacji i poniżej wynik:

 

 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Edytowane przez franekfranek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


druga rzecz.. wskazane przez Ciebie komendy chyba nie dotyczą office 2010 tylko 2016 ,

Dlatego w nawiasie napisałem (miejsce instalacji Office) :E

 

Ze screena wynika, że Office nie jest aktywowany, trwa 30-dniowy trial. 

 

Żeby aktywować i wpisać inny klucz piszesz:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Klucze znajdziesz choćby [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat @NiKKa popełnił błąd opisie, bo VMWare i nagrywanie na pendrive Office'a się nie tyczy

 

Nie ma żadnego błędu. Dotyczy jak najbardziej. To ty coś mieszasz. Ale to trzeba, żeby ludzie byli świadomi, co się dzieje. Ludzie wariują, bo widzą, że plik ISO na dysku (zoptymalizowany) waży w tym przypadku 4.39GB, a po nagraniu na DVD9 zajmie 4.39GB, a na pendrive zajmie ~7.5GB (DVD obsługuje optymalizację, USB nie i dlatego tak to wygląda). To tak jakby rozpakować ten plik na HDD. USB=HDD. DVD obsłuży optymalizację powtarzanych plików/katalogów.

 

A w wersji 4in1 czyli Office 2010 Pro+STD (32bit/64bit) - plik ISO zajmuje 5,55GB, a po nagraniu na USB(wypakowaniu na HDD) ponad 15GB (po prostu bliźniacze wersje w ISO/DVD mniej zajmują). Można sobie wybrać z ISO tylko jedną wersję i powinna każda wejść na 1xUSB 4GB.

 

 

Podane klucze "testowe" będą ważne krótki okres czasu, max. miesiąc, dwa.

Jest link, aby sprawdzić nowe klucze. Zachęcam gorąco do używania swoich własnych.

 

 

P.S. @razor1995 nie wie o optymalizacji plików w ISO :) I chciał mnie podświadomie zdyskredytować "Jak ja nie znam tematu to się nie wypowiadam" chyba powinno obowiązywać.

Ale wybaczam mu, pewnie nie robił nigdy O2010 2w1 czy 4w1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypalić ISO na DVD (DVD9) albo montować w demonie albo VMware albo nagrać na Pendrive (8GB minimum).

Dotyczy jak najbardziej. To ty coś mieszasz.

Od kiedy ISO Office montuje się w VMWare w celu instalacji? VMWare to przecież hiperwizor, nie każdy używa wirtualnych maszyn, rozmawiamy o użytkowniku domowym, który nawet Deamon Tools nie potrafi używać :E 

To samo z nagrywaniem na pendrive - nagrać czyli wypalić obraz - niby można, ale po co, szybsze jest zamontowanie go w Eksploratorze/Deamon Tools lub wypakowanie choćby 7zipem czy UltraISO. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. Rozumiem, że ty nigdy nie montowałeś ISO Office w(na) VM. Chodzi o postawiony VM i dopiero w nim.

Ale ja pisze o sprawach czysto technicznych, a ty piszesz jak do kobiety, czego używać, a co nie. 7-zipem też można, ale jak wypakujesz 4.39GB i nagrasz na DVD5 to się nie zmieści bo zajmie ~7.5GB, potrzebny DVD9 (bezpośrednio z zoptymalizowanego ISO się zmieści, ale do 4.37GB). Tu jest akurat niefortunna sytuacja o te 200-300MB bo 3 miesiące temu by weszło na 4.37GB.

 

Mam wrażenie, że odpisujesz, bo nie masz gdzie pisać.

Odrób lekcje z obrazowania, wypakowywania :D i proszę Cię, nie odpisuj pod moimi topicami, jak masz jakieś teorie nie przerobione. Dam sobie radę z tym sam.


W następnej wersji specjalnie napiszę, o ile powstanie i o ile nie zapomnę, że można montować obraz na (już gotowym) VM (a nie w) VM istniejącym. Przecież wiadomo, że office, to nie system, tylko program. Ale montować można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie