Skocz do zawartości

Tanie telefony od operatorów


peerik

Rekomendowane odpowiedzi

Za miesiąc kończy mi sie umowa w Plusie, że od dwóch lat siedze na WP i nie śledziłem co sie dzieje z Androidem a chyba czas porzucić porzuconą platformę i mam problem :D

 

Czy jest coś u operatorów w niskich cenach co sie opłaca wziąć? Nie chce wydawać większych pieniędzy prostego powodów, brak tych większych pieniędzy :D Nie potarfie też określić górnej półki dokładnie, prosiłbym o wybranie telefonów z przedziałami typu do 50zł, do 100zł i do 300zł przy abonamentach do 50-60zł (bez limitu rozmowy, sms, net min 3GB).

 

Prośba dla kogoś komu chce sie grzebać po necie :)

 

Ewentualnie o propozycje jakich telefonów moge szukać, wymagam baterii wytrzymującej przynajmniej tą dobe zamiast 5h jak większość tanich telefoników, LTE, aparatu o jakości zdjęć bez wstydu opublikowania. Przekątna ekranu nie ma znaczenia, duży telefon nie sprawi problemów, niech tylko nie bedzie wyblakły :D

 

 

W skrócie co warto za małą kwote :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie w Plusie jest ciekawy numer z telefonami. Oferują "spłacanie" telefonu w ratach, przy abonamencie. Dopiero jak się upomnisz, dostaniesz tzw. telefon "za złotówkę" lub z dopłatą.

Ciekawe jest też to, że biorąc abonament bez telefonu, jest dokładnie identyczny z tym, w ktorym brałbym telefon.

 

Internetowy katalog Plusa to też śmiech na sali, abonamenty tam wypisane w salonie są 10 zł droższe, nawet przy przedłużeniu umowy (taniej jest tylko, gdy przenosisz numer). 

 

Abonament: 59.99 (na stronie, w rzeczywistości 69.99): - rozmowy, SMS bez limitu 2.2 GB internetu

Do 50 zł

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]  - 39 zł - nie polecam

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] - 3 zł  - WP

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] - 3 zł

Żaden z tych telefonów mnie nie przekonuje, z dwojga złego ZTE albo Lumia.

 

Do 100 zł nie ma nic.

Do 200 zł:

Tutaj już sensowniej:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] - 139 zł, brałbym go bezdyskusyjnie, najlepszy ze wszystkich. Nie będe się rozpisywał, specyfikacja jest na mgsm.

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] - 139zł, LG to LG nie lubię ich i sie nie wypowiem.

Reszta telefonów to ponad 300 zł.
 

Więcej netu w abonamencie 69.99 zł (w salonie 79.99 zł), bo 5.5GB. 

Umowy na 26 miesięcy. 

Plus ma teraz kijowe warunki, sam brałem nowy abonament w ubiegły poniedziałek i spotkałem się z tym, o czym piszę.

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] - tutaj więcej.

Ceny dlatego takie wysokie, bo (mendy) nastawiają się na SMART-Dom, wszędzie go proponują, a dla osób które go nie mają dają takie drakońskie ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o same telefony, oferte już przejrzałem i tak do punktu plusa podejde, mam internet od nich to może smartdom zaliczą przy przedłużaniu. Jak nie bedzie nic ciekawego zostaje coś w stylu virgin mobile i 29zł bez sim. Teraz płace jeszcze 65zł za rozmowy bez limitu i sms, 3GB neta.

 

Jak patrze na K10 LTE i jego baterie śmiać mi sie chce, rozmowy 2G i 4h wytrzyma? To po włączeniu LTE może być zabawnie nawet bez katowania :D

 

P8 Lite jest ciekawy, tylko abonament akurat w plusie zabawny :D

 

Play jak zwykle, niby lepszy abonament za to cena telefonu większa.

 

Jest coś jeszcze z tej dolnej półki warte uwagi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Philips odpada, brak LTE, gorszy wyświetlacz i na moje oko wydajnościowo też bedzie gorszy od P8 Lite jak i K10 LTE. Nie warto sie pchać wg mnie, duży plus to ta bateria.

 

Lepiej opowiedz jak sie ten K10 sprawuje jak go masz. Cenowo wychodzi tak samo jak P8 Lite prawie, poczytam opinie, może jakieś porównanie znajde. Później zobacze co w punkcie mówią.

 

Póki co jestem przechylny ku P8 Lite, kiedyś troche o nim słyszałem pozytywnych opinii, tylko pytanie czy faktycznie wart :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w T-Mobile za 250zł przy abonamencie 60zł (5GB internetu, chyba rozmowy bez limitu) wziąłem HTC Desire 820N. Telefon świetny, nigdy się nie zawiesza, 5,5" niestety LCD (co mnie bardzo drażni bo mój poprzedni Galaxy Nexus miał Super AMOLED). Ostatnio był update do Marshmallow, ale nie sądze żeby był do Androida N. Trzyma dobrze, ma LTE, zdjęcia robi dobre (jeśli robi je ktoś inny niż ja, ręce alzheimera). Co do wydajności w grach to nie wiem bo mi telefon służy do rozmów, muzyki, for i poczty :P

P8 Lite ma mój sąsiad i kolega z klasy, mi też proponowali przy przedłużaniu umowy. Interfejs jak dla mnie okropny. Telefon trzyma się nie komfortowo, jakby miał się zaraz rozlecieć. Wybór twój ale ja wolałem dużo wydać (250) i mieć spokój na 2/3 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

używam go ok .miesiaca,naprawde nie narzekam,słucham ok.2-3 godzin muzyki,chodze po internecie,odbieram i odpisuje na maile prywatne i słuzbowe. mnie wytrzymuje 2 dni na ładowaniu.

Obudowa spasowana , nie trzeszczy tylna klapka fajnie chropowata,nie slizga sie w dłoni,ekran pokryty szkłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, czyli przy małej baterii jednak daje rade i teoria w mgsm to bzdura?

Poczytałem o P8 Lite i o jej baterii która też jest mała i mnie zniechęcili znowu. 

Fakt, możliwe że telefon wymienie na inny po jakimś roku, ale chciałbym coś przy nowej umowie wziąć co ma sens. Mam powerbank ale bardzo mały (2200 ) i wolno ładuje, w sumie czego oczekiwać po czymś za 15zł :D

 

Jednak gdy czyta się opinie o tym LG K10 LTE mam wrażenie, że różnicy nie odczuje w baterii przy tym wyborze, znów dylemat :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu piszcie że telefon macie od miesiąca a bateria dopiero po około 2-3 zaczyna padać i telefon pokazuje swoje oblicze(zaczyna zacinać itp)Jak na razie to PLAY ma najlepsze oferty nie ma jeba...ch simlocków jak or@nge i dobry zasięg i darmowe rozmowy do każdego z play.I NAJTANIEJ.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu piszcie że telefon macie od miesiąca a bateria dopiero po około 2-3 zaczyna padać i telefon pokazuje swoje oblicze(zaczyna zacinać itp)Jak na razie to PLAY ma najlepsze oferty nie ma jeba...ch simlocków jak or@nge i dobry zasięg i darmowe rozmowy do każdego z play.I NAJTANIEJ.

 

Ale jeżeli moge przedłużyć umowe z plusem korzystając z SmartDom to play sie chowa jak i każda inna sieć jeżeli chodzi o cene. Za 35zł wyjdzie rozmowy i sms wszędzie, 5,5GB neta. Tylko problem z telefonem, pewnie też dostępność na stronie a w punkcie jest inna i mają problemy żeby sprowadzić :D

 

Chyba, że w tym SmartDom pojawi sie jakiś haczyk albo to nagle nie bedzie 50% to podziękuje za docenienie swoich klientów i podziękuje z dopowiedzem, że konkurecja lepiej dba o nowych jak oni o starych :D W Tmobile znajomemu to hasło wytargowało 20zł tańszy abonament, nagle sie znalazł :D

Przedłużenie w plusie odpada, przy przedłużeniu smartdom nie ma możliwości telefonu za gotówke, jedynie raty i wmawiają że bardziej mi sie to opłaca niż nowemu klientowi przy tym samym abonamencie wziąć telefon za przykładowe 200zł, bo i tak nowy klient płaci za telefon w abonamencie. :D

 

W play widze dużo większe koszty telefonów, nie opłacalne wg mnie widząc za ile plus oddaje je nowym klientom.

 

Szukam dalej sensownej oferty albo odpuszczam sobie telefon i virgin mobile :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma żadnych haczyków tylko pierwszy abonament musisz mieć min. 50pln. 

 

Pewnie patrzysz na ab. za 69,99 - 50% = 35pln. 

 

Fakt nikt nie przebije.. :)  wg. mnie.. Galaxy J5 za 179pln lub P8 Lite za 29pln..Honor dla mnie za duży..chociaż J5 lepszy..P8 spokojnie wytrzyma 1 dzień.. [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]..

 

Jedź do sklepu/punktu i zobacz / pomacaj. ;)

 

Pamietaj sklep internetowy/salon sprzedaży to nie punkt sprzedaży (to ma prywatna osoba).

 

Zamawiaj przez neta albo dzwoń może coś jeszcze ugrasz w co watpie bo z Plusem ciężko dlatego pomachałem papa :lol: im po 12 latach.

 

Ps. Weź jeszcze TV za 1 pln może Tobie albo kochance się przyda czy też znajomym.  :D 
 

Pozdro.

 

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol:  :lol:  :lol:

 

Myślę, że źle zrozumiałeś albo opieszale Ci wytłumaczyli...  :P  :P

 

Patrz...

 

1246.png

 

124677777.png

 

Brałem tel..i oni tak to "rozbijają"... :P

 

Normalnie mam umowę na 24 miechy..albo 26 ^_^  nie pamiętam.. bez limitu i 8gb  ;)

 

Kumasz?  :lol:

 

Fakt też się tym na początku przeraziłem jak koleś mi tłumaczył.. bo kiedyś było tak jak brałeś tableta to przez 2 lata płaciłeś ab. za neta a następne 2 raty za tableta = 4 lata  :L

 

Teraz jest inaczej.. dopytaj się dobrze..

 

Ps. Przecież mój brat ma Plusa i TV normalnie płaci..a na tel. ma -50%.. i ma podobne FV...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie z tymi ratami na 4lata nie doczytałem i sie wkopałem, ale spłace im wcześniej bo sie da.

 

Teraz jak chce przedłużyć bo mam smartdom musze brać na raty, nawet tą złotówke lub trzy nie moge największego byle czego wziąć, raty są wymagane do przedłużenia umowy przy smartdomie, zabawne :)

 

Chcąc na przykładzie P8 Lite wytłumaczyli mi tak, 35zł abo zamiast 69,99 i rata 37zł chyba za tel. czy to nie jest za dużo? Albo mój punkt jest dziwny albo ta baba tłumaczy inaczej niż dają pozostałym gdzie indziej :)

 

Na taką oferte jaką ty masz poszedłbym, ale Tmobile to nie Plus :) Sprawdzałem przed chwilą na stronie i dają 69,99 i P8 Lite za 1zł, tylko nadal to coś mi nie pasuje, po 2 latach niewiele sie zmieniło, a Plus który mógłby dać coś bez rat nie może bo taki jest regulamin :D


Po rozmowie z Plusem przez infolinie, P8 Lite nie mają, mają w sklepie internetowym i tam moge go sobie zamówić, ale w tym abonamencie co tam jest nie taniej :D

Mi zaoferowali rozmowy sms/mms bez limitu i w UE coś czego nie sluchałem, do tego 11GB neta za 35zł (26mies) jako sama sim, do tego jak chce telefon to dochodzi rata telefonu i jest mój droższy abonament z telefonem, przykładowo podali mi J5, 24raty po 41,62zł. Czy warto? Sama sim wg mnie ok, ale z telefonem drogo jak dla mnie :D

 

Chyba jednak pora odkładać pieniążki na telefonik zamiast liczyć na operatorów, szkoda bo z tym u mnie problem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwracam honor  :D

 

Coś mi nie pasowało z Twoimi ratami i  .. faktycznie.. 41 za tel.. + 35 za abonament... utwierdziło mnie w przekonaniu czemu opuścilem Plusa.. :trollface:

 

Spr. Ci Play, ale tel. drogie..

 

Nie wiem w czym masz problem z operatorami..przecież i tak lepiej zamawiać przez neta bezpośrednio..taniej ;) kurier przyjeżdża  :D

 

Jaki prob. W T-mobile ? Ja na Twoim miejscu wziąłbym Taryfę Relax za 79.99 w tym masz 6 miechów za 1pln a 16 mies. po 80..czyli

 

1pln x 6 mies. = 6pln

 

80pln x 16 mies. = 1280pln

 

1280 + 6 = 1286

 

1286pln / 24 mies = 53,6 pln

 

czyli średnio miałbyś podobny rachunek do mnie..sam napisałeś, że na taką ofertę byś poszedł  :P

 

Tel. wziąłbym [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

P9 lite.. za 99pln ... bateria dłużej trzyma niż w P8l czytnik linii pap. etc ogólnie lepszy..

 

Tylko zauważ ja skompletowałem wszystko dla nowego klienta, ale Ty pewnie byś jeszcze coś skubnął jako dla przechodzących.. tylko to już musisz sam gadać i to jutro, bo ten dział jest dziś nieczynny  :P

 

Nie przeraź się bo też będzie mowa o ratach, ale będziesz miał rabaty na usługi telek. jak ja i sam widziałeś FV moją gdzie rata jest 45 a usł.telek. 7.5  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


1pln x 6 mies. = 6pln
 
80pln x 16 mies. = 1280pln
 
1280 + 6 = 1286
 
1286pln / 24 mies = 53,6 pln

 

18* a nie 16 :D 24-6=18 :)

 

Wystarczy pakiet za 69,99. Telefon P9 Lite 199zł to troche więcej niż planowałem wydać na "dzień dobry", ale telefon kusi. Podejme decyzje w tygodniu :)

 

Temat telefonu zszedł na temat abonamentów, jeżeli ktoś ma jakieś propozycje innych modeli słuchawek proszę o post. W razie braku odzewu w trakcie 24 proszę moda o zamknięcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie