Skocz do zawartości

w98 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mało co się udzielam, ale wygrzebałem stary PC, przekopałem internety i znalazłem wszystkie sterowniki pod w98 i będę się brał za instalację, z tego co się zorientowałem unofficial sp dla 98 se w pl wersji, nie ma directx-a, wmp9 i ie6. Potrzebuję też program do nagrywania płyt cd pod w98, dacie radę doszukać tak stare rzeczy?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do nagrywania: Alcohol 120% [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

DirectX 9.0c dla Windows 98SE: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

WMP: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

IE6: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypiłem więcej, niż przewiduje ustawa, a poza tym jestem poza domem i jutro raczej też nie wrócę, ale kojarzę, że Nero7 dorzucany do nagrywarek LG w 2007 r. działał pod W98SE i mam w domu taką płytkę. Mogę udostępnić Ci jej obraz, tylko pogoogluj trochę, by dowiedzieć się, czy na pewno zadziała pod W98 i daj tu znać.

Nie zrozumiałbyś tego, gdyby przeglądarka nie pokazał mi, ze muszę poprawić prawie każde słowo. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo, panowie, po to piszę, że 98se, bo chcę sobie pograć w klasyki. Życzę ci powodzenia w odpalaniu System Shocka 1 w win xp, poskładałem tego gruchota nie pod latanie na internecie, ale granie w klasyki ;) Poza tym ten sprzęt na próbie, jeśli chodzi o dzisiejsze potrzeby sieciowe latał dobrze tylko pod linuxem dystrybucja Antix ;) I nie kłócicie się o system, jaki da się na to podstawić, na upartego to i vistę zainstaluję, tylko po co xD


A tak przynajmniej stary sprzęt na coś się przydał, szkoda mi go było


[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników], mistrzu sprawdziłem, pod W98, to tylko nero 6, 7 od xp

tele02 - dzięki za darmowy program do nagrywania, przyda się


Oki, prawie dobrze, teraz po instalacji ie 6, posypał się shell32.dll xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież XP to 2000 z dodanymi funkcjami multimedialnymi. Świadczy o tym nawet odznaczenie Win 2000 to Win NT 5,0 a XP to Win NT 5,1. Tylko 2000 potrzebuje mniej zasobów.  

Owszem numerki się zgadzają ,jednakże xp to jest coś trochę innego niż xp i świadczy o tym chociażby to że na w2k nie ma .bat i nieno kurde widziałeś na oczy i w2k i xp obok ? Przecież to zupełnie co innego... W2k ma trochę z 98 (emulacja dos-a) ,a xp ma już wiersz poleceń na którym nie działają programy z dos-a. To już o czymś świadczy... Xp to jest rozwinięcie w2k ,ale nie jest to "prawie to samo"......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie bardzo, instalacja w98 kończy się formatem całem powierzchni dyskowej (20gb) na fat32 (dysk większy niż 512mb) oznacza to, że potrzebuję utworzyć drugą partycję dowolnym programem z pod w98, i jak będzie druga partycja dopiero się wziąść za instalację dowolnej dystry (z racji starego kompa, oprócz puppy linuxa i w98 nie lata dobrze)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie P10, choleram dajcie mi dwa tygodnie na poszperanie po necie, jak sie używało fdiska i komendy pod to, jak mi się uda bądź nie, dam znać, dzięki za zainteresowanie


Dobra panowie, poszperałem i znalazłem na wujku google, sformatowałem na dwa dyski, potem d podzieliłem na swap i ext2, prądzi. Dzięki za przypomnienie fdiska, nazwa mi wyleciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie