Skocz do zawartości

Zdjęcie

Insider Preview Win 10 RS3 16184 pl (x86-x64)

insider preview win 10 14383 pl (x86-x64)

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   vdsl

vdsl

Zaawansowany użytkownik

• 97 postów
  • Czas online: 6d 22h 4m 28s
Reputacja: 13

Napisano wczoraj, 15:40

Robiłem tak i tak. Różnica jest tylko, że z ISO na niebieskim ekranie dochodzi do 24% i wywala komunikat o błędzie instalacji, a przez windows update po znalezieniu aktualizacji i próbie jej pobrania

Znalazłem w sieci to może wam pomoze post 136  

Please Login or Register to see this Hidden Content

• 0

#22 OFFLINE   patryczek

patryczek

Użytkownik

• 12 postów
  • Czas online: 3h 58m 16s
Reputacja: 0

Napisano wczoraj, 16:52

Niestety ale nic to nie dało

• 0

#23 OFFLINE   ELIASZ1988

ELIASZ1988

Nowicjusz

• 6 postów
Reputacja: 0

Napisano wczoraj, 16:57

Z ISO nie da się aktualizować musicie od nowa jedynie na czysto.
  • 0

#24 OFFLINE   Mark72

Mark72

Zaawansowany użytkownik

• 328 postów
  • Czas online: 88d 14h 33m 9s
Reputacja: 32

Napisano wczoraj, 17:48

odradzam instalowanie tego buildu.... naszprycowany błędami zarówno podczas instalacji jak i użytkowania

• 0

i7 6700K Overclocked 4.6 GHz ​GPU GeForce GTX 1080 MSI Overclocked! 3DMark FireStrike 19.000 pkt Motherboard MSI Z170A RAM Corsair 16GB DDR4 3200 SSD Kingstone 120 Gb HDD 1TB Windows 10 Pro x64

#25 OFFLINE   Bladius

Bladius

Zaawansowany użytkownik

• 1504 postów
  • Czas online: 38d 5h 39s
Reputacja: 895

Napisano wczoraj, 22:26

odradzam instalowanie tego buildu.... naszprycowany błędami zarówno podczas instalacji jak i użytkowania

jakimi błędami które przeszkadzają ci aż tak bardzo?
Każdy insider ma błędy

• Niektórzy Insiderzy mogą zauważyć komunikat mówiący, że niektóre aktualizacje zostały wstrzymane. Microsoft odsyła do postu na forum;
  • Dwukrotne kliknięcie ikony Windows Defender w obszarze powiadomień nie otwiera Windows Defendera. Okno aplikacji można jednak otworzyć, klikając ikonę prawym przyciskiem myszy i wybierając opcję Otwórz;
  • Aktualizacja Surface Pro 3 do nowych buildów nie powiedzie się, jeśli włożona jest karta SD;
  • Plik wykonywalny (exe) wysypie się i uruchomi ponownie, jeśli klikniemy którąś z aplikacji na liście Ostatnio używanych w Windows Ink;
  • Występują problemy z wpisywaniem tekstu przy pomocy tradycyjnego/uproszczonego chińskiego IME;
  • Nawigacja do Ustawień > Aktualizacja i zabezpieczenia > Windows Update może wysypać aplikację Ustawienia. Należy uruchomić ją ponownie;
  • Okno dialogowe "Zapisz" może nie działać w wielu aplikacjach Win32 (desktopowych). Microsoft bada problem;
  • Nie działają zlokalizowane aplikacje w zlokalizowanych buildach Windows 10 Insider Preview x64;
  • Pojawiły się doniesienia o problemach z otwieraniem Centrum akcji. Microsoft bada temat.

Próba instalacji Pro x64

Enterprise x64 póki co idzie dalej

Przy Pro ustawiałem maszynę ręcznie (VMware po błędzie sie zawiesił a plik vm uszkodził)

Przy Enterprise użyłem typowej

3cia próba Pro x64  maszyna typowa + zmiana z 2 na 4 GB i poszła instalacja, po ponownym uruchomieniu pokazalo sie okno startowe instalatora, potem dalej bootowanie i konfiguracja

teraz stoi cały czas

restart maszyny i poszło dalej, choć pierw był błąd że coś poszło nie tak i musiało się ponownie uruchomić

Apki modern z początku mogą nie działać (w menu start się wyszarzą) ale po ich aktualizacji działają bezproblemowo, Zapisz w sprawdziłem w notatniku wordpad, paint, paint3d i działa, nie wiem jak inne aplikacje,

Na wirtualce niestety nie mam jak sprawdzić czy działa DTS

Migawki OneDrive miały być już w RS2 a w RS3 nadal ich niema

no i na maszynie się nie aktywował :E

• 0

AMD Crimson ReLive 17.4.4 + Realtek HD Audio 6.0.1.8125 x64
Windows 10 Pro 15063.250 x64
Office 2016 VL Mondo 16.0.8117.1000 x64

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych