Skocz do zawartości

Windows Thin PC - Polish-English 2018-2020


Mr.T

Rekomendowane odpowiedzi

korzystam na 2 kompach od mniej wiecej 2 lat. jeden to stary netbook do aut, druga stacjonarka do netu, muzy itp. wszystko dziala normalnie, kazdy program, nawet rozne "dzikie" do diagnostyki. Nie widze roznicy w dzialaniu oprogramowania w stosunku do czystej 7, a na netbooku zauwazalnie szybciej smiga. do leciwych komputerkow bardzo przyjemne. no brakuje przegladarki zdjec czy 'drukuj' pod prawoklikiem, ale to da sie zastapic.

P1O lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wygląda licencjonowanie takiego systemu? Czy można z niego korzystać w środowisku korporacyjnym? Jaką wówczas najlepiej licencję mu przypisać? Wystarczy Win 7 Pro, czy może lepiej Ultimate? A może jeszcze coś innego?

 

Chciałbym zainstalować ten system na wirtualnej maszynie pod Ubuntu LTS 18.04.04, żeby móc uruchomić aplikacje, których nie da się uruchomić w środowisku linux. Na pierwszej stronie czytałem, że to nie jest dobry pomysł. Ale co to znaczy? Są jakieś ograniczenia?

 

Czy jak zainstaluję MS Office'a 2007, to będę mógł pobrać dostępne poprawki do niego? Czy w tym systemie będzie działaś Win Update?

 

Sporo pytań...

 

:)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zainteresował mnie ten system, jednakże mam pytanie czy ma wbudowane funkcje tabletu? Chciał bym go zainstalować na hybrydzie Medion Akoya E1235T (Atom Z3735 2GB RAM 32 GB SSD),więc wymagana jest obsługa ekranów dotykowych oraz funkcji tablet pc. Ewentualna alternatywa to instalacja Android x86.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, wiktorynek napisał:

Widzę we wszystkich tematach, że powtarzają się problemy z pobieraniem z files. Są tylko 2 możliwości:

1. Ludzie są ślepi albo kompletnie nieogarnięci.

2. Niektóre przeglądarki im blokują lub dodatki do przeglądarek.

Firefox pobiera bez problemu.

 

Na kaxdej tak mam tu akurat zadnego dodatku nie mam

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie