Jump to content
WinClub
Mr.T

Windows Thin PC - Polish-English 2018-2020

Recommended Posts

korzystam na 2 kompach od mniej wiecej 2 lat. jeden to stary netbook do aut, druga stacjonarka do netu, muzy itp. wszystko dziala normalnie, kazdy program, nawet rozne "dzikie" do diagnostyki. Nie widze roznicy w dzialaniu oprogramowania w stosunku do czystej 7, a na netbooku zauwazalnie szybciej smiga. do leciwych komputerkow bardzo przyjemne. no brakuje przegladarki zdjec czy 'drukuj' pod prawoklikiem, ale to da sie zastapic.

P1O likes this

Do kiedy wsparcie Windows 7 Embedded? Ten system Thin PC będzie dalej pobierał aktualizacje po zakończeniu wsparcia Windows 7?

A jak wygląda licencjonowanie takiego systemu? Czy można z niego korzystać w środowisku korporacyjnym? Jaką wówczas najlepiej licencję mu przypisać? Wystarczy Win 7 Pro, czy może lepiej Ultimate? A może jeszcze coś innego?

Chciałbym zainstalować ten system na wirtualnej maszynie pod Ubuntu LTS 18.04.04, żeby móc uruchomić aplikacje, których nie da się uruchomić w środowisku linux. Na pierwszej stronie czytałem, że to nie jest dobry pomysł. Ale co to znaczy? Są jakieś ograniczenia?

Czy jak zainstaluję MS Office'a 2007, to będę mógł pobrać dostępne poprawki do niego? Czy w tym systemie będzie działaś Win Update?

Sporo pytań...

:)

Pozdrawiam

W dniu 31.01.2020 o 17:07, Mr.T napisał:

Aktualizacja

dodano wersję 2020 plik - ThinPC732bit2k20-e98609b0

w tej wersji dodano DoNet3,5 i wszystkie aktualizacje

na dzień wydania.

A masz gdzies dzialajacy link? Bo z.pierwszego posta padlo

Widzę we wszystkich tematach, że powtarzają się problemy z pobieraniem z files. Są tylko 2 możliwości:

1. Ludzie są ślepi albo kompletnie nieogarnięci.

2. Niektóre przeglądarki im blokują lub dodatki do przeglądarek.

Firefox pobiera bez problemu.

Witam, zainteresował mnie ten system, jednakże mam pytanie czy ma wbudowane funkcje tabletu? Chciał bym go zainstalować na hybrydzie Medion Akoya E1235T (Atom Z3735 2GB RAM 32 GB SSD),więc wymagana jest obsługa ekranów dotykowych oraz funkcji tablet pc. Ewentualna alternatywa to instalacja Android x86.

21 godzin temu, wiktorynek napisał:

Widzę we wszystkich tematach, że powtarzają się problemy z pobieraniem z files. Są tylko 2 możliwości:

1. Ludzie są ślepi albo kompletnie nieogarnięci.

2. Niektóre przeglądarki im blokują lub dodatki do przeglądarek.

Firefox pobiera bez problemu.

Na kaxdej tak mam tu akurat zadnego dodatku nie mam

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

W dniu 6.04.2020 o 20:59, Azarah napisał:

To wytłumacz proszę o co z tym chodzi... Mi również nie działa...

U mnie też nie działało. Bo mam internet w Orange. Jak się przełączyłem na internet mobilny z Play to od razu ruszyło. Widocznie Orange blokuje tą stronę. 

Tu też dopiszę, bo już potwierdzone. Nasz cudowny operator narodowy Orange (vel TPSA) blokuje stronę files.fm

Aby móc oglądać tą stronę, należy zmienić domyślny DNS, na inny np. Cloudflare 1.1.1.1

Szukam czegoś do kompa, który ma problemy z typowymi 7/8/8.1/10. To wygląda fajnie na papierze. Jednak zanim siądę wgrywać mam dwa pytania:

1. Da się odblokować PAE dla 8 GB RAM?

2. Klucz do Home Premium jest OK do aktywowania tego czegoś?

Pomóżcie

jak pobrać pliki ze stron files fm?? Nie mogę pobrać. Wyczytałem że to Orange blokuje. Można to jakoś przeskoczyć? Na mobilnym też nie działa.

dzięki

T

Witaj.

Czytałem, zawsze czytam cały watek. Ale jak to zrobić? Mam fun boxa2, czy to jest możliwe i gdzie szukać instrukcji takiej operacji. Zanim napisałem poprzedni post przejrzałem internet w poszukiwaniu. Zawracam gitarę tylko wtedy gdy już nie wiem jak to zrobić. Nie wiem czy na moim internecie od orange i tym ruterze to możliwe.

dzięki za ew odpowiedź.

jest na forum gdzieś wątek o tym też nie znalazłem.

Ew. poproszę o udostępnienie np w nz. albo google drive

Dzieki

witam dziś maiałem jakąś aktualizacje do pobrania. i po restarcie mam na pulpicie napis: Komplikacja 7601 ta kopia systemu windows nie jest orginalna

Jak to usunąć po aktywatory z netu nic nie dają ? Proszę o pomoc