Jump to content
WinClub
Mr.T

Windows Thin PC - Polish-English 2018-2019

Recommended Posts

Zainstalowałem na zewnętrznym HDD Samsunga za pomocą WinToUSB. Instalator znalazł wszystkie sterowniki. Ładuje się na USB 2 (1 minutę i 30 sekund). Doinstalowałem Operę i zajmuje 3.94 GB.

WinToUSB rozpoznaje partycje na HDD, sami wybieramy gdzie ma się zainstalować Windows.

CIEKAWY JESTEM JAK SIĘ ZACHOWA NA DRUGIM I TRZECIM KOMPUTERZE.

Sprawdziłem na drugim komputerze. Przez chwilę wczytywał sterowniki i Śmiga że Hej, ale raczej do Serwisowania się nie nadaje lepsza jest płyta Sergeia Strelca. 

Wyszukane w Internecie

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników][Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Cyt. "Poszczególne moduły Windows Thin PC to paczki .cab, dostępne w obrazie instalacyjnym lub na medium instalacyjnym. Paczki modułów (Feature Packages) znajdują się w folderze \DS\Packages\FeaturePack\ w obrazach Toolkit i Runtime."

Tu jest download do Toolkit i Runtime (IBW):

Ściągnąłem tylko Toolkit z powyższego linku (8 części) - 3.5GB i tam są potrzebne paczki z artykułu.

Witam,

system zainstalowany i aktywowany. Pojawił się problem z połączeniem z siecią. Laptop łączy się z siecią tylko gdy jest w bezpośrednim sąsiedztwie routera ( ok 1 metra ) dalej zrywa połączenie. Sygnał jest dobry w całym mieszkaniu, na wcześniejszym systemie ( win7 ) problem nie występował. Ktoś ma jakiś pomysł?

Oczywiście że tak pod warunkiem że masz do niego licencję.

@Tzeenth sprawdź anteny w laptopie/ prawdopodobnie jedna wyczepiła się z karty WLAN/

Wielki Brat patrzy!

Zna.

Aktywuje się bez problemu tym:

System zainstalowany na starej Toshibie Satelitce, Celeron 1 rdzeń, 1 GB RAM (z tego 256MB zabiera karta graficzna).

System działa przyzwoicie, startuje w 80 sekund, gdyby dołożyć 1 GB RAM byłaby rakieta jak na taki zabytek.

Polecam.

KMS też nie. Chyba, że musi mieć połączenie z netem???

Klikam KMS wyskakuje okienko, zaznaczony win, klikam gdzie trzeba, pomyśli trochę i wyskakuje komunikat aktywny. Z tymże przy ikonce windowsa jest czerwona kropka. Nie wiem, pewnie oznacza ona , że coś jest nie tak? Po podłączeniu netu to samo. No i oczywiście informacja o automatycznej próbie aktywacji za 3 trzy dni.

Guest

Użyj tego [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] wyłącz kontrolę konta użytkownika w aktywatorze daj EZ-Activator a później przeskanuj kompa HitmanPro żeby wywalić KMS system zostanie aktywny

nie pomogło, poddaje się . Po czterech dniach walki. Najpierw micro os a teraz to..

Ja zawsze robie tak że jak używam Loadera to w ostatniej opcji zaznaczam "Legacy" wtedy bez problemu powinno pójść.

Cześć :) Czy jest mi ktoś w stanie sprawdzić/powiedzieć, czy w tym systemie można korzystać z niemieckiego układu klawiatury? Jestem studentem germanistyki i dotychczas zainstalowany Win 7 Mini Starter nie spełnia pod tym kątem moich wymagań. Pod względem szybkości działania na Aspire One D257 jest bardzo w porządku, ale brak tej klawiatury trochę mi utrudnia życie.

Pozdrawiam

Krzysztof

Drodzy specjaliści, mam kilka drobnych problemów z tym Windowsem. Jedna to, po dodaniu paczki Photo Viewera (winemb-photos-viewer) na PPM nie ma strzałek OBRÓĆ W PRAWO, OBRÓĆ W LEWO tylko puste pole, pewno jest to przyczyna braku tłumaczenia w polskim Language Packu. Jak to naprawić?? i druga to ten nieszczęsny Net Framework 3.5. Za *uja nie mogę go zainstalować, a próbowałem już wielu różnych metod. Ta polegając na zainstalowaniu paczek nie działa, bo po aktualizacji jest restart i cofanie zmian. Pomóżcie bo system jest super.