Jump to content
WinClub
Icey

Stabilny, szybki, mało problematyczny, Y580

Recommended Posts

Cześć, tak jak w temacie co proponujecie do Lenovo Y580 ??? Widzę że 8.1 umiera na forum i mam teraz dylemat, poradźcie.

Chcę mieć po prostu dobrze działającego lapka każdego dnia, w wolnej chwili czasami odpalę gierkę jak mam czas a tak to używam go do codziennych czynności.

Dzięki ;)

tak jak up - Polecam ci czystego Windowsa 10 - na początku ci będzie troche może mulić - ale odczekasz 30min  ( sterowników szuka ) i będzie ci hulał :) , a Jak nie to windows 7 Gaming Extreme v6 od Mr.t . Chociaż nazwa nosi " Gaming extreme" to na  internet filmy itd.  się "baardzo" nadaje

Również posiadam takiego samego lapka z i5, 8GB RAM i SSD i szukam jakiegoś systemu najlepszego do gier bo chce troche sobie pograć :)

Nie ma czegoś takiego jak najlepszy system do gier. Biorąc pod uwagę nowe gry które wymagają systemów x64 najczęściej od Win 7 wzwyż i DX11 to wydajność będzie taka sama(marginalne różnice). DX12 to już domena tylko Win 10, ale z kolei Vulkan w Doomie mocno przytarł nosa DX12 i jest kilkanaście procent wydajniejszy, a jak wiadomo Vulkan działa na Win 7, Win 8.1 czy Linuks.

Pod kątem wydajności bardziej bym przywiązywał wagę do konfiguracji systemu, wyposażenia go w najnowsze sterowniki oraz nie ukatrupienia najlepszego systemu czy sprzętu dużą ilością programów wątpliwej jakości i reputacji.

P.S. Tak więc dobierajcie pod kątem upodobań oraz pod kątem wsparcia w sterowniki.

Wiadomość wygenerowana automatycznie.
Ten temat został zamknięty..

Z powodu: Rozwiązany

Jeśli się z tym nie zgadzasz, możesz zgłosić ten post do administracji, używając opcji "Zgłoś".

Pozdrawiamy zespół Winclub.pl

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information