Jump to content

Zwiecha w BIOSie = padnięta płyta?

Recommended Posts

Trochę mało informacji.

Podaj chociaż specyfikacje komputera, Jaki system, itp.

Druga sprawa w tytule piszesz o BIOS a w temacie o systemu. Gdzie ten kursor Ci się zawiesza ? Podczas pracy w systemie czy przy konfiguracji BIOS?

Jak masz neta podpiętego pod płytę główną kablem to pobieraj najnowszą wersje biosu przez bios lub z strony www asrocka i na pendrve potem podajesz plik i jazda. Tez mam płytę główną asrock to wiem trochę co i jak, ale nie za wiele.

Update BIOSu nie pomógł :/

Dodam również że pojawił się sam z siebie też dziwny symptom:

bez instalacji żadnych dodatkowych programów (aktualizacje automatyczne zawsze wyłączam, nawet Windowsa) pojawił się symptom: po wyjściu ze stanu uśpienia zawsze po czasie około 20 - 30 sekund wyłącza się ekran a monitor pokazuje "no signal". Czasem po tym czasie Windows wyświetli powiadomienie koło zegarka: "sterownik grafiki przestał działać ale odzyskał sprawność" czy jakoś tak. Potem wraca do normy ale to rzadkość :/ przeważnie ekran pozostaje wyłączony :/

Gdy Windows wstaje od podstaw a nie jest wybudzany to wszystko jest ok, niemniej jednak w mojej pracy podstawą jest jednak tryb uśpienia :/

Pomyślałem że czas może uaktualnić do najnowszej wersji sterowniki od grafiki. Niestety bezskutecznie :/

Komputer stacjonarny, płyta ASRock B75 Pro3-M, monitor przez hdmi, GeForce 210, Windows 8.1

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

TDR Delay fix jeżeli chodzi o grafikę Intela. Jak zwykle trzeba się domyślać czy autor ma grafikę zintegrowaną czy dedykowaną, czyżby konfiguracja komputera była objęta programem ochrony świadków koronnych :L ?

Kung Fu TapaTalk Master!

Najlepiej ukryć dane komputera w którymś tam poście, to faktycznie mi umknęło. Widziałem tylko asrock B75...

Wyjmij GeForca i korzystaj z grafiki zintegrowanej i zobacz czy problem występuje...

Kung Fu TapaTalk Master!

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information