Jump to content
WinClub
kamiloxf

Jak Zintegrowac Aktualizacje z Office 2007

Recommended Posts

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Temat nie istnieje,a w podanym linku do Enterpise coś dużo tych aktualizacji,zwłaszcza starych,zastąpionych nowymi.

U mnie w Updates są 53 aktualizacje,razem z majowymi,jeśli dobrze zastępowałem stare poprawki nowymi

Pozdrawiam.

Korzystając z rad zawartych w tym wątku przygotowałem sobie zaktualizowany Office 2007 Pro Upgrade na który posiadam licencje. Wszystko działa super i chciałem do kompletu uaktualnić instalkę darmowego Office Sharepoint Designer 2007. Jest to plik .exe po którego wypakowaniu programem 7-zip mógłbym wkopiować potrzebne aktualzacje. Jednak jak później uruchomić taki instalator (kliknięcie w Setup.exe nie rozpoczyna instalacji)? W jaki sposób mógłbym utworzyć podobny plik wykonywalny jak wersja pierwotna programu?

A czy mógłby ktoś jeszcze jednak zamieścić Office 2007 Pro SP3 ze zintegrowanymi wszystkimi późniejszymi od SP3 aktualizacjami? Albo przyznajmniej wskazać jakiś drogowskaz do takiego pliku ISO? Z góry wdzięczny za reakcję G.

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Zainstaluj, pobierz SP3 i go zainstaluj, potem przez WU pobierz i zainstaluj wszystkie aktualizacje. W ten sposób otrzymasz komplet aktualizacji.

Pobierz WHD 1.1.8.5: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Za jego pomocą rozpakujesz wszystkie poprawki łącznie z SP3 i przy okazji wyodrębnisz polski język(tam gdzie potrzebny).

Gotowe - otrzymane poprawki exe wrzucasz do pustego katalogu Updates w rozpakowanym obrazie ISO Office 2007(ta sama procedura dotyczy też Office 2010, 2013, 2016 - natomiast inna starszych wersji Office 2003, XP, 2000).

Przechwytywanie2.jpg

Przechwytywanie3.jpg

Wybierasz sekcję EXE to MSP i wskazujesz folder z poprawkami exe oraz folder docelowy gdzie mają wylądować poprawki msp

Przechwytywanie4.jpg

Otrzymujesz taki aktualny wynik:

Przechwytywanie.jpg

Przechwytywanie1.jpg

Metoda którą podałem też jest bez zewnętrznych narzędzi. WHD służy tylko do rozpakowania poprawek - zamiennie można użyć Universal Extractor czy 7-zip, tylko wtedy trzeba jeszcze ręcznie wyjąć samą poprawkę bez pliku xml i dokumentów tekstowych. W niektórych przypadkach potrzebny jest pakiet językowy angielski. WHD zrobi za nas wszystko.