Jump to content

Windows 7 AIO Kwiecień 2016 (mieści się na DVD)

Recommended Posts

Witam, zrobiłem AIO windowsa Mr.T z kwietnia tego roku,  4.19GB mieści się na DVD :)

zawiera:

- Starter (x86)

- Home Premium (x86)

- Professional (x86)

- Ultimate (x86)

- Home Premium (x64)

- Professional (x64)

- Ultimate (x64)

Podziękowania dla Mr.T ja tylko zrobiłem AIO jego obrazów :)

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

P.S.

Obraz wrzuciłem na własny serwer którego mam tylko 10gb do własnych celów, za jakieś 2 tygodnie pewnie będę potrzebował na nim miejsce więc będe wdzięczny jak ktoś podlinkuje tą wersje na jakiś inny serwer, pozdrawiam

jak to niby zrobiłeś?

Ja używam WinSetupFromUSB i na jednym pendrivie mam wszystko co potrzeba. Od windowsa XP do windowsa 10, linuxy i inne przydatne narzędzia. Pendrive 64GB. Startuje również z uefi pod warunkiem że robimy pena w fat32. Dlatego niezmiernie się cieszę jak rozmiary poszczególnych iso zajmują poniżej 4GB :D

dodatek loga dell

po zainstalowaniu windowsa  jest widoczne takie logo

cały dodatek dell zajmuje 315 mega

Wytłumacz o co Ci chodzi, bo najpierw linkujesz tą paczkę, a potem piszesz jakieś niezbyt szczegółowe informacje. 

Radziłbym pisać poprawną ortografią i korzystać ze znaków interpunkcyjnych, inaczej będę pierwszym który zgłosi propozycję ponownego zbanowania Twojego konta ;)

Z moich informacji wynika, że to program dodający loga OEMów do właściwości kompa.

Zainstalowałem W7 HP z kwietniowego AiO, poszło fajnie. Problemy zaczęły sie przy instalacji Płatnika 10 i MsOfice 2007E.

Wyskoczył błąd 1935, doinstalowałem Kb947821 jak sugerował suport MS lecz nic nie pomogło, masz jakiś pomysł jak zwalczyc problem?

Działa, podejrzewam swoją głupotę bo nie uruchomilem systemu po instalacji Kb947821, czy nie trzeba dodać poprawki do instalki?

Guest black_ripper@wp.pl

Ja używam WinSetupFromUSB i na jednym pendrivie mam wszystko co potrzeba. Od windowsa XP do windowsa 10, linuxy i inne przydatne narzędzia. Pendrive 64GB. Startuje również z uefi pod warunkiem że robimy pena w fat32. Dlatego niezmiernie się cieszę jak rozmiary poszczególnych iso zajmują poniżej 4GB :D

Mógłbyś powiedzieć kolego w jaki sposób dodałeś tyle obrazów systemu?

Guest black_ripper@wp.pl

wszystko napisane na stronie tworcy programu cdrinfo.

Dzięki,ale bardziej chodziło mi o instrukcję odnośnie WinSetupFromUSB. Bo nie wiem jak dodać np. dwie wersje Win 7 (32 & 64). Ale z tej instrukcji którą podałeś też skorzystam i wypróbuję :D