Jump to content
WinClub
karol78

Wyłącza się przy próbie instalacji Windowsa

Recommended Posts

Nastał dziwny problem. Płyta asus p5vd2mx . Oryginalnie miał winXPH + MC .W związku z tym iż na Linuxie nie mogę zmniejszyć rozdzielczości na komputerze żony, to zażyczyła sobie powrót do jakieś wersji Windowsa , i tu jest problem. Bo przy próbie instalacji jakiejkolwiek wersji win, komputer dochodzi do pewnego momentu i sam się wyłącza. W przypadku win7 dochodzi do połowy paska kopiowania plików i koniec, tak samo na win vista, na win xp nawet nie dochodzi do informacji o licencji . Na tą chwile jest na nim Linux mint mate, i jakoś działa. Nie ma znaczenia czy chce zainstalować z pena, czy płyty . Sprawdziłem w biosie temperaturę cpu, i jest na poziomie 68stC. Pierw poleciałem z pędrakiem i iso z forum, no i zgon, pomyślałem że może wina obrazu,lub źle zrobiłem pędraka, potem kolejny pędrak i to samo, po czym poszły w ruch płyty. dvd z win7 x64 oryginał, dvd vistaH oryginał,a na koniec xpH oryginał. za każdym razem to samo . Reset bios, bateria etc nie pomaga .Miał ktoś taką przypadłość?

Share this post


Link to post
Share on other sites

super. jak zdechnie nie bede płakał . Lecz zrobię jeszcze test z zasilaczem. Coś mi się zdaje że to nie wina dysku, a zasilacza. Dla tego że on był już raz reanimowany.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Temat rozwiązany . Problem nie tkwił w zasilaniu, tylko w chłodzeniu. Okazało się że nie dość iż żywot wiatraka spadł prawie do zera, to jeszcze wyschła na wiór pasta pod chłodnicą. Po wymianie ,czyszczeniu i uzupełnieniu pasty, ożył. I ma się dobrze.

 

Więc wysyłam gołębia, z informacją :L by temat zamknął życzliwy moduś :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiadomość wygenerowana automatycznie.
Ten temat został zamknięty..

Z powodu: rozwiązany

Jeśli się z tym nie zgadzasz, możesz zgłosić ten post do administracji, używając opcji "Zgłoś".

Pozdrawiamy zespół Winclub.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information