Skocz do zawartości

Konto Microsoft


nicnierobie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy w Windowsie 10 (pirat) aktywowanym można założyć/zalogować się do konta Microsoft aby korzystać z aplikacji ze sklepu ?

 

Edit:

Mam jeszcze dwa pytania, czy w Windowsie 10 jest coś takiego jak aero ? Czy można zmienić pasek doly tak aby nie był cały czas czarny tylko przybierał kolory tapety tak jak to było w Windowsie 7 ?

Oraz dlaczego przy włączaniu kompa automatycznie loguję się na konto admin (administrator) [ konto jest bez hasła]  skoro są 2 aktywne konta oba mają prawa admina. Żeby wymusić wybranie użytkownika przy włączaniu kompa trzeba mieć ustawione hasło na każdym koncie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zakładaj konta ja założyłem 2 konta Microsoft konta działały u mnie z jakieś 2 miesiące i później komunikat że konto jest zawieszone i że muszę potwierdzić że konto jest moje i podajesz swój numer telefonu jak nawet wpiszesz numer telefonu to będziesz mieć błąd i nic nie zrobisz :P Nie rób konta Microsoft zrób konto lokalne. :) Jest możliwość zmiany koloru paska zadań klikasz na pulpicie prawy przycisk myszki i klikasz na samym dole Personalizuj i dajesz następnie kolory i Pokaż kolor w menu Start na pasku zadań w centrum akcji i na paski zadań. (WŁĄCZ TĄ OPCJE) A drugie twoje pytanie kliknij Windows + R i wpisz komendę (netplwiz) i klikasz na konto na przykład: nicnierobie i dajesz po prawej opcje właściwości i zmieniasz tam jaki chcesz typ konta Administracyjne lub Użytkownik Standardowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli w żaden sposób nie można żadnej aplikacji pobierać ze sklepu Microsoftu na aktywowanym piracie Windows 10 ?

 

Pierwszy raz mam Win 10 więc trochę amatorskie pytania zadaję ;d sorry

Można założyć i pobierać aplikacje ze sklepu ale jest to opcja nie zalecana.

Poczytaj w necie troche na temat Windowsa 10 bo chcąc z niego korzystać to warto mieć jakąś wiedze w zakresie konfiguracji i użytkowania tego systemu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


założyłem 2 konta Microsoft konta działały u mnie z jakieś 2 miesiące i później komunikat że konto jest zawieszone i że muszę potwierdzić że konto jest moje i podajesz swój numer telefonu jak nawet wpiszesz numer telefonu to będziesz mieć błąd i nic nie zrobisz

To jest weryfikacja konta podajesz numer telefonu lub adres innego konta (wymagane przy zakładaniu konta) na to konto zostaje wysłany kod, który dopiero go wpisujesz w stronę weryfikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie