Jump to content
WinClub
Guest 44xXXx44

Problem z regedit

Recommended Posts

Guest 44xXXx44
Mam problem z rejestrem, a właściwie z zapisywaniem w rejestrze czegokolwiek. Kiedy próbuję zmienić uprawnienia i wciskam OK, wyskakuje mi "Nie można zapisać zmiany uprawnienia  na Windows Defender. Odmowa dostępu". Kiedy chcę zedytować i zapisać jakiś klucz rejestru wyskakuje mi Nie można edytować, błąd przy zapisie nowej zawartości".

Używam CCleaner, ale myślę, że ten program nic nie namieszał. Proszę o pomoc.

Guest

Są klucze chronione których nie ruszysz bez odpowiednich programów.

Polecam artykuł na ten temat: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] masz tu też linki do odpowiednich programów.

Jeśli pomogłem daj strzałkę w górę

Edited by Guest

Guest 44xXXx44

Dzięki za odpowiedź, ale u mnie te komunikaty wyskakują przy próbie jakiejkolwiek zmiany w sektorze Windows Defender, podczas gdy wcześniej wszystko było OK. Po prostu nie można zaakceptować żadnej zmiany, tak jakby chronione były wszystkie klucze rejestru. Coś musiałem poprzestawiać, możliwe, że zrobił to CCleaner kiedy czyściłem nim rejestr.

Przepraszam za odgrzewanie starego tematu, ale próbuję wyłączyć usługi:

• Centrum zabezpieczeń
  • Usługa inspekcji sieci Windows Defender
  • Usługa program antywirusowy Windows Defender
  • Usługa zaawansowanej ochrony Windows Defender
  • Zapora Windows Defender
  • Windows Defender Security Center

Praktycznie żadnej z nich nie mogę dezaktywować w rejestrze (nawet jak odpalam jako "SYSTEM"), a sposobem na zmianę Uprawnień też próbowałem i nic - ciągle wali komunikatem:

5ad730e926b86_Beztytuu.png.f66a4c54a4874c1ea305ab83dd3f92af.png

Ktoś coś?

Pacjent to ThinkPad X230 na i5 i działa po prostu tragicznie, procesy Majkrosoftowego antywira obciążają mocno CPU i nawet filmy 1080p potrafią się ścinać, bo w tle zużywa procesor proces "Antimalware Service Executable", nawet ponad 80% zużycia procesora skacze. W porównaniu poprzedni model laptopa- X220 ze starszą generacją i5 chodzi jak torpeda w porównaniu do tego (Windows 7), oba mają SSD.

Spróbuj 

start -> uruchom (ewentualnie skrót windows+R) -> services.msc -> znajdź usługi które chcesz wyłączyć -> zatrzymaj -> tryb uruchamiania "wyłączone" -> restart 

6 minut temu, jezyk777 napisał:

Spróbuj 

start -> uruchom (ewentualnie skrót windows+R) -> services.msc -> znajdź usługi które chcesz wyłączyć -> zatrzymaj -> tryb uruchamiania "wyłączone" -> restart 

image.png.466df26e9c64db46e724b06e2b0c2537.png

Gdybym mógł to bym tak zrobił od razu, bo już próbowałem, ale wszystko jest na szaro bez możliwości edycji czegokolwiek. :P

Guest

A próbowałeś skryptu od kolegi @m4s w którym masz możliwość wyłączenia Windows Defendera ? :)

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

W dniu 18.04.2018 o 14:10, TheStraight napisał:

A próbowałeś skryptu od kolegi @m4s w którym masz możliwość wyłączenia Windows Defendera ? :)

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Dopiero to pomogło. Dzięki!