Jump to content
WinClub
WinSxS

Windows 7 Light x64 - w końcu! :)

Recommended Posts

Witam

Jestem tu nowy, zainstalowałem LIGHTA i muszę powiedzieć że śmiga aż miło, lecz dla czegoś tam brakuję. Mam sparaliżowane ręce i nogi a najlepszym sposobem obsługi jest klawiatura, ołówek z dobrą gumką żeby się nie ślizgał oraz coś takiego jak Centrum Ułatwień, w którym są funkcje "klawisze myszy" zamiast myszki klawiatura numeryczna, i "klawisze trwałe" dwuklik blokuje klawisze systemowe (alt control delete itp) Szkoda ze nie ma tych funkcji w wersji Light, nie znalazłem nigdzie jak to doinstalować. A może jest szansa ich przywrócenia? Pomożecie?

Powie ktos jak to wrzucic na plyte ? wrzucilem iso odpalam plyte przez f12  wybieram plyte nic wlacza sie sytem  :D wypakowalem pliki z iso wrzucilem na plyte  restart f12 wybieram plyte i nic 

help........

Jakim programem był cięty system bo chciałbym dodać sterowniki i może wywalić IE i WMP , nie wiem czemu prawie każdy dodaje aktualizacje tego badziewia w modach jak mało kto używa.

Jakim programem był cięty system bo chciałbym dodać sterowniki i może wywalić IE i WMP , nie wiem czemu prawie każdy dodaje aktualizacje tego badziewia w modach jak mało kto używa.

Mnóstwo aplikacji opiera się na silniku IE, więc dla zachowania kompatybilności był załączony.

Cięty NTLite byl, dawno temu, już nic a nic z niego nie pamiętam, nie używam po prostu go...

na p4 32bit z 2,5 gb ramu pojdzie??

O ile procesor ma x86-64/EM64T - to tak.

Witam, mam problem z instalacją a mianowicie wyskakuje komunikat "że nie może zainstalować wymaganych plików" Kod błędu: 0x80070570.

Robiłem Pendrive RUFUSEM i PowerIso (3 różne)

Wie ktoś jak to rozwiązać? 

W dniu 8.11.2019 o 02:24, rastadev16 napisał:

gó*****y system, mam ten runtime 1:0 i nic się nie da zrobić bo jest rejestr popir*olony

Leki wziąłeś, czy zapomniałeś znowu?