Skocz do zawartości

Problem z aktualizacją


Obuch

Rekomendowane odpowiedzi

Przede wszystkim chciałbym podziękować za szybkie dodanie subforum. Znając odrobinę Was jestem przekonany, że zostanie udzielona mi bardziej fachowa pomoc na forum Windows'ów niż na takim MyApple... .

 

Teraz do rzeczy: Jestem nieszczęśliwym posiadaczem iPhone 5c A1507 (8 GB), a więc wersji GSM, zwanym również iPhone 5,4.

Mam na pokładzie aktualnie iOS 9.2.1, który chcę uaktualnić do 9.3, bowiem wyszła już oficjalna wersja. Nie mogę wykonać aktualizacji przez OTA, bo rzekomo najnowsza wersja to 9.2.1 i iTunes twierdzi to samo. Jednak [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] pobrałem obraz systemu w wersji 9.3.

Niestety nie mogę go zainstalować z powodu [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]. Próbowałem w trybie recovery i DFU.

 

Czy ktoś może coś doradzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Oficjalny support też posiada informację na temat numeru tego błędu:
[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Bez względu na to czy zapiszę to [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników], czy [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] to mam błąd.

 

 

 

Próbowałem za pomocą programu iTools, program bardzo ciekawy, ale niestety też pokazywał się błąd. Dzisiaj iTunes pokazywał, że dostępna jest aktualizacja do owego iOS 9.3,

ale i tak sypał błędem 3194... . Ostatecznie udało się uaktualnić system przez OTA.

 

@Gilbert - dziękuję za pomoc na priv. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie