Skocz do zawartości

Jak odczytać klucze z starego pc ????


annonying_anoni

Rekomendowane odpowiedzi

SIW ci pomoże :) [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

zakładka licencje lub secrets

Nie działa :( (Instalka wywaliła error że win 98 nie wspierany ,zainstalowałem przy pomocy kernelex ,ale program wywala błąd ) :C

Edit: Program odpalił ,ale wyświetla tylko klucz do windowsa ,który już skopiowałem wcześniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj programiku o nazwie (recall) Jest to program do wyciągania, i dekodowania plików, z numerami ,hasłami .kluczami.Ale uważaj, bo anty wir, może uznać że to wirus, a to nie prawda. Sam używam takiego programu, wyciąga klucze do wszystkiego, zaczynając od komunikatorów, kończąc na systemie, i każdej maści programach M$


O kuna. Da sie tu wrzucić plik .rar. TO nie szukaj, wypakuj i baw się.[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj programiku o nazwie (recall) Jest to program do wyciągania, i dekodowania plików, z numerami ,hasłami .kluczami.Ale uważaj, bo anty wir, może uznać że to wirus, a to nie prawda. Sam używam takiego programu, wyciąga klucze do wszystkiego, zaczynając od komunikatorów, kończąc na systemie, i każdej maści programach M$

O kuna. Da sie tu wrzucić plik .rar. TO nie szukaj, wypakuj i baw się.attachicon.gif[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Wywala error że brakuje jakiejś ddl-ki nawet z kernelex.... b8cda5b7f8630.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że 98se ma więcej dll-ek (być może to właśnie chodzi o to se bo brakuje jakiejś ddl ki gdzie w jej nazwie napisane dużymi literami WLAN ,wiem że ten program ma opcje odzsyskiwania haseł do wifi ,a karty pcmcia wifi na ogół wymagają 98 se a ja mam 98 :/)... Czary XD
@stens Spróbuję jutro ,ale on i tak nie czyta klucza z office 2000 ]:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ddlki możesz dossać z neta i wrzucić do głównego katalogu z progsem

 

Napisz nazwe pełną tego co mu brakuje, jak możesz daj print scr.

Jak coś to znajde w necie ,albo dam ci od siebie.

Z tym że temu programowi nie robi różnicy to, czy jest wifi czy nie.(chyba czegoś brakuje ci w systemie)

ddl? chyba dll

Te dll ki których brakowało to WLANapi.dll i Onex.dll . Dograłem je i jeśli odpalę bez kernelex wywala error po niemiecku że zła wersja windows ,a jak kernelex to wywala error że niekompatybilny cpu....

 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]    Ten program  odczyta.

Dzięki stens działa ,odczytał klucze do niektórych programów ,szkoda tylko że nie czyta klucza office 2k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siw [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Testowałem też program produkey i winproductkey ale pokazuje tylko product id :(

 

Ciekawostka: Na pc z win 10 zainstalowałem office 2k (klucz z neta) i tylko recall go odczytał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2003 i 2007

Z tych wersji Siw czyta klucze bez problemu na w10 :O

 

AIDA32/Everest (starsze wersje) próbowałeś?

Gdybyś miał tam chociaż 64 MB RAMu i dysk >3GB to zaproponowałbym upgrade do XP, spod XP będą wszystkie aplikacje latać.

Ale xp nie wchodzi w grę na pentium 1 mmx 166 mhz :P

Ani aida32 ,ani everest nie pomógł :( Przetestowałem mnóstwo różnych wersji i nic :\

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie