Jump to content
WinClub
LordVladek

Monitor z tunerem tv

Recommended Posts

Witam, w tym miesiącu zamierzam zakupić monitor z tunerem tv, bo i taniej od zwykłego tv wychodzi i w przyszłości posłuży jako monitor do konsoli/pc.

Budżet jakim dysponuję to 800 złoty. Wymagam od niego rozdzielczości Full HD oraz 23/24 calowej matrycy.

Ostatnio tylko LG/Samsung zostali na tym miejscu.

Więc do mniejszej prądoźżernośći skupiłbym się na: LG 22MT57D [iPS|21W]/23MT75D [AH-IPS|22W] (Mam już poprzedni model od trzech lat. - Cztery miesiące po okresie gwarancji Host USB już nie działał|M2252D|12/4/2013)

a Samsung...? Hm... Pewnie z Matrycą PLS: LT24-D391EW (VA/TN odpadają - Wiadomo.)

Z pewnośćią co do "Standby <0,3W" to już nie ma takich monitorów w tym roku. (Model sprzed trzech lat i tak ma na koncie dużą sprzedaż więc pewnie sobie darowali na następną dekadę...)

A ten model? Da radę? :D [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

A jakby z tych 4 wybierać, to który?

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

A ten model? Da radę? :D [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

A jakby z tych 4 wybierać, to który?

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

z Tego co poprawiłem porównania [skapiec.pl/site/compare/12/10084320-13332933-10640766-13824635.html - Problem jest w tym że Poprzedni model z AH-IPS (23MT75D) nie jest już w sprzedaży.]

Ogólnie:

To co do ceny [Zarówno na Rachunkach jak i na Cały monitor]: 22MT57D (Tak jak już mówiłem.|Poniżej 650PLN - zaś co do 24" to kosztowałaby ze niewiele stówy więcej.)

A do Żywych kolorów: T24D391W (Matryca PLS robi swoje.)

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information