Skocz do zawartości
JedenBit

[CSM v1.8.1] CopyScanerMultimedia - youtube, alltube, cda, facebook... odtwarzanie - pobieranie

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem czym to jest spowodowane, głównie oglądam na cda i zalukaj, film zawiesza się 2-3 razy podczas odtwarzania, pomaga jedynie wyłączenie mpc-hc i ponowne załadowanie przez csm 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chodzi o streamlink to udało mi się to już odpalić. Działa tam [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] , [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] i [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] ale na showupie nie łapie głosu i ogólnie oczekiwałem czegoś więcej. VCL jest tam ustawiony jako domyślny odtwarzacz i nie da się tego zmienić więc za każdym razem jak chcę odpalić stream w innym programie to muszę podawać do niego pełną ścieżkę a z pamięci tego nie zrobię więc nie jest to za bardzo wygodne. No i nie da się załadować na playliście więcej niż jednej transmisji na raz tak jak potrafi twój program bo twój program wyciąga bezpośredni link i go pokazuje. A stream link nie pokazuje użytkownikowi bezpośredniego linku i bardzo często jak zatrzymuję transmisję to już więcej jej nie włączę i muszę wyciągać ją jeszcze raz od nowa. A jak zamknę cmd.exe gdzie wpisuje się komendy do streamlinku to transmisja w potplayerze też się zatrzymuje. Działanie twojego programu jest o wiele lepsze i na chaturbate mogę wrzucić na playlistę tyle transmisji ile chce i odtwarzać je po kolei, a w streamliku jest to niemożliwe albo nie potrafię tego zrobić. Wczoraj na facebooku leciała mi jakaś transmisja meczu i twój program wyciągnął mi jakiś link ale niestety nie dało się go odtworzyć ale i tak fajny program. A gdyby działały strony [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] , [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] , [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] i transmisje z facebooka to byłoby za**biście.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi