Jump to content
WinClub
dante82

Win 10 TH2 1511 Extreme - błąd aktualizacji

Recommended Posts

Da się jakoś wyłączyć aktualizacje ? Co chwile wyskakuje mi że chce zainstalować, a przy 90% wywala, że się nie udało, wycofywanie zmian... Naprawdę jest to irytujące. Macie jakieś lekarstwo na to ?

Witam mam ten sam problem, ale rzecz polega na tym ,że utknąłem w takiej pętli....nie działa mi start po tej aktualizacji i wgl. cały explorer więc chciałem przywrócić do stanu gdy to działało i wyłączyć aktualizacje ale niestety ostatnia kopia jest właśnie z instalacji tej aktualizacji. Moje pytanie teraz czy ktoś wie dlaczego tak się stało, że nie działa mi pasek start i inne rzeczy explorera ? Komputer musze wyłączać z przycisku fizycznie bo jak zainstaluje i zrestartuje to znów będzie aktualizacja nie powiodła się, przywracanie zmian i wtedy już d**a bo ani start nie działa ani system poprawnie nie reaguje...+ sam system ładuje się z dobre 10minut.

polecam nie bawić sie w mody i instalować oryginalne wersje. Moze mody spoko bo okrojone szybkie ale co z tego jak za pare miesięcy albo wypluwa akutalizacje albo system się sypie, a niektórzy nie mają czasu na robienie formatów/ instalacji/ konfiguracji nowego os co miesiąc. pozdr

polecam nie bawić sie w mody i instalować oryginalne wersje. Moze mody spoko bo okrojone szybkie ale co z tego jak za pare miesięcy albo wypluwa akutalizacje albo system się sypie

A ja polecam :). Jadę na SROM-otnikowj 10 od wielu miesięcy i ZERO problemów z czymkolwiek.Nic się nie sypie,wszystkie łatki przyjmuje...

A ja polecam :). Jadę na SROM-otnikowj 10 od wielu miesięcy i ZERO problemów z czymkolwiek.Nic się nie sypie,wszystkie łatki przyjmuje...

Chodzi Ci o tą 1 wersję do w10 sromotnika? no o ile ją masz na myśli to też mi nie sprawiała żadnych problemów dopiero przy próbie aktualizacji do th2 wywalało błąd

Nie wiem czy później były jakieś kolejne wersje do th2

Chodzi Ci o tą 1 wersję do w10 sromotnika? no o ile ją masz na myśli to też mi nie sprawiała żadnych problemów dopiero przy próbie aktualizacji do th2 wywalało błąd

Nie wiem czy później były jakieś kolejne wersje do th2

Tak jadę cały czas na tej pierwszej bo do TH2 pododawali pełno niepotrzebnego shitu.

Witam ma problem z aktualizacja 1511 KB3156421 nie chce sie zaktualizować uruchamiam ponownie komputer i znowu pobiera i tak w koło co zrobic ??

To jest kastrat więc nie będzie łykał poprawnie wszystkich łatek. Coś za coś.