Jump to content
WinClub
Namida

Problem z kamerką w skype

Recommended Posts

Dzień dobry

Zmieniłam dysk i zainstalowałam system. Zainstalowałam sterowniki. Mam problem ze swoją kamerką- jest odwrócona do góry nogami. Dzieje się tak tylko w samym programie skype, w innym wszystko jest w porządku. W samym programie chcę odwrócić kamerkę (zmienić nachylenie), jednak opcja ta jest niedostępna. Czy ktoś miał taki sam problem?

A sterowniki jakie zainstalowałaś do kamerki z Windows Update(komputer sam je wykrył i zainstalował?) czy  dedykowane ze strony producenta sprzętu ?

Kamerka działa, obraz jest obrócony o 180 stopni. Nie wszystkie opcje są dostępne. Jak wchodzę w narzędzia -> Opcje -> Ustawienia video (tutaj mam kamerkę do góry nogami. Rozmówca też tak widzi moją kamerkę) -> Ustawienia kamerki -> Video proc Amp mogę ustawiać, ale w zakładce regulacja kamery (tam gdzie można przestawić nachylenie, a więc to co mnie interesuje) niestety nic nie mogę przestawić :(

Problem powinien rozwiązać odpowiedni zestaw sterowników. Dobierz je według identyfikatora sprzętu (menadżerze urządzeń wybierz kamerkę -> właściwości -> szczegóły -> identyfikator sprzętu).

potrzebuję znać ten identyfikator wtedy wskażę Ci odpowiednie sterowniki

win zapewne win 7, ale 32 bit czy 64bit ?

tak to to

teraz sprawdz ten identyfikator

wchodzisz we właściwości USB2.0 0.3M UVC WebCam, dalej szczegóły i rozwijasz pasek właściwości i na trzecim miejscu u góry jest identyfikator

przekopiuj ten identyfikator tutaj

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

wybierz te sterowniki  (pod win 7 )

Następnie wybierasz i rozwijasz Camera i wyszukujesz tych:

Wersja V061.005.200.300

Opis Chicony Camera Driver
Chicony Camera Driver

pobierz je , odinstaluj wcześniejszy sterownik i dopiero następnie ten tutaj prawidłowy

Wiadomość wygenerowana automatycznie.
Ten temat został zamknięty..

Z powodu: Sprawa rozwiązana

Jeśli się z tym nie zgadzasz, możesz zgłosić ten post do administracji, używając opcji "Zgłoś".

Pozdrawiamy zespół Winclub.pl

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information