Skocz do zawartości
razor1995

Deluxe Ski Jump - moja kolekcja :)

Rekomendowane odpowiedzi

lGZ3ZDi.jpg

Chciałem Wam przedstawić moją kolekcję gier Deluxe Ski Jump. Wszystkie wersje mogą być legalnie udostępniane, bo mają legalne klucze ze strony autora:

Pierwsza wersja programu została wydana w 1999 roku. Autorem gry jest fiski programista Jussi Koskela.

Deluxe Ski Jump jest uważana za jeden z lepszych symulatorów tej dyscypliny ze względu na wierne odwzorowanie praw fizyki lotu, prostot sterowania oraz niewielkie wymagania sprzętowe, pozwalajcie na jej uruchomienie nawet na słabszych komputerach. W 2006 roku redakcja CD-Action sklasyfikowana Deluxe Ski Jump na 53. miejscu na licie najlepszych gier dziesięciolecia. Jej druga wersja wniosła par drobnych usprawniń, w tym 16 nowych skoczni. 

Każdą wersję można uruchomić pod Windows 7 i nowszymi klikając plik DSJ_SE.bat ;) zintegrowane z DosBoxem.

1.0 - [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

1.5 - [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]
2.0 - [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]
2.1p - [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wersja instalacyjna Deluxe Ski Jump 2.1p, wersja z Komputer Świat z dodatkowymi skoczniami ;)

Instalator poprawiony, w zasadzie zrobiony od zera nową metodą, uruchamianie gry ze skrótu na pulpicie.

Działa również na Windows Vista/7/8/8.1/10.

DOWNLOAD: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O matko moja DSJ2!??!?!
Pamiętam jak w podstawówce na świetlicy mieliśmy kompy 166 mhz i ten magiczny przycisk turbo co go ludzie klikali :D 

6 osób przy kompie i każdy skakał to były czasy a teraz to tylko "Jakom masz rangje w CSGOŁ"  :L

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak. W pliku DSJ_SE.conf zmienić linijkę fullscreen = fale na fullscreen = true

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dzięki.

Trzeba jeszcze zmienić "fullresolution= oryginal" na "fullresolution=fixed size". Bez tego nie powiększy na cały ekran a jedynie zmieni tło na czarny kolor.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ano tak, nowa wersja DosBoxa ma ten parametr. Ja przyzwyczajony jestem do starszej w której jest tylko ten jeden :) Jak będę miał chwilę wrzucę instalator z wersją "fullscreen" :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Teraz śmiga elegancko.

Mam tylko jeden problem. Troszkę mi przycina. Tzn da się grać ale po dźwięku słychać jakby delikatnie przycinało.

Przez to mam często problem na progu oraz przy lądowaniu. Może dlatego, że podczas lotu nie trzeba szybko reagować to tego nie odczuwam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi