Skocz do zawartości

Problem brak łączenia z internetem


silverinio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem po zainstalowaniu antywirusa COMODO Internet Security i po pełnym skanowaniu wykrył około 30-40 zagrożeń i po usunięciu ich nie mogę się połączyć ani z internetem (Chroma, GG , Skype). Wie ktoś coś ? A i jeszcze gdy chce Windows Defender chce włączyć pisze program jest blokowany przez Zasady grupy kod błędu 0x800704ec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez kabel też nie działa jest coś zablokowane. Po co mam sprawdzać czy mam stery jak 1dzień temu działało a po antywirusie już nie działa ;c

Jakiś dziwny antywirus

 

Po Piierwsze instalujesz system stery antywirus (eset nod lub coś w tym stylu) i wszystko działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


najlepiej odinstaluj tego antywira bo dziwny jakiś

 

Akurat COMODO jest dość znany, ofc gorszy od NODa przykładowo, ale nie jest tragiczny. Z pewnością o lata świetlne lepszy od Avasta, którego z dopłatą bym nie wziął.

 

A najważniejsze: próbowałeś po prostu diagnostyki systemowej? (prawym na ikonę neta>rozwiąż problemy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Comodo masz z zaporą? Jeśli tak to sprawdź czy zapora w nim nie blokuje.


ja w antywirach sie nie specjalnie orientuje bo żadnych antywirów i firewali nie używam bo jestem świadomym użytkownikiem internetu ...

antywiry nie są przeciwko wirusom ... tylko przeciwko użytkownikom bez świadomości co można a co nie można robić w necie ... i kiedy można kliknąć tak tak tak ... ;)

To do tematu nie wiele wniosłeś, ale można i świadomie korzystać z internetu i ze strony z przepisem kulinarnym złapać robala, kwestia szczęścia. A autor może by spróbował przywracania systemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Comodo już odinstalowałem i rozwiązywanie problemów z internetem też a jak wezmę przywracanie systemu to tych zagrożeń nie będzie ? A gdy włączam google to pisze dns_probe_finished_nxdomain

przywróć system do momentu kiedy wszystko działało dobrze np. przed instalacją Comodo. "Zagrożenia" zostaną i tu proponuję zainstalować np. Eseta i nim przeskanować system na początek możesz bez leczenia i sprawdzić co znalazło, potem normalny scan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to jak zainstalowałem od nowa firefoxa (z drugiego komputera instalke ściągnałem) to firefox działa, wszystko pięknie wyszukuje itp, ale np bez instalowania od nowa gadu gadu już nie działa (bym musiał od nowa instalować wszystko  ? wtf

Pisałem Ci skorzystaj z przywracania systemu, byłoby szybciej niż szukanie i instalowanie wszystkiego na nowo. Nie wiadomo co jeszcze namieszało Comodo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz jeszcze tego comodo ?  zainstaluj sobie program o nazwie: Revo uninstaller pro , wywal tego comodo całkowicie z windowsa.

Zablokował ci pewnie ustawienia wszystkie z dostępem do neta włącznie. Tak robi każdy program typu : Internet Securyty. 

 

Podczas usuwania zaznacz tryb zaawansowany, jak znajdzie ci jakieś badziewia typu logi w rejestrze to zaznaczasz i usuwasz. :) Restet PC, instalujesz ccleanera i naprawiasz błędy rejestru.

 

Jak to nic nie da to przygotuj sterowniki od karty sieciowej.

Wejdz tak: Start > Prawy mój pC ( ten PC ) Właściwości > Menadzer urzadzeń > zaznacz kartę sieciowa i odinstaluj, zainstaluj sterowniki od sieciówki ponownie. Powinno być okey.

 

Jako antyvirusa wgraj sobie:

 

Na windows 7 , 8 :

 

Avira po angielsku wersja 2016 Darmowa

BitDefinder Darmowy

AVG

 

Na 10 :

jak wyżej z tym że nie testowałem bitdefindera.

AVG zamula troche system ale daje rade.

 

Zapamiętaj: Żadnych programów typu Kaspersky Internet Securyty bo więcej z nimi problemów niż pożytku. Sam testowałem przez 10 lat antyvirusy. Szczerze nic one nie daja taka prawda. Zdrowy rozsądek przede wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie