Jump to content
WinClub
Garbusek

Windows XP SP3 kwiecień 2014 NiKKA

Recommended Posts

Wrzucę w wolnym czasie. 

Nie posiadam jednak poszczególnych wersji osobno. Mam AIO z [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]. To samo tylko w jednej instalce. Jak przygotować obraz z pojedynczą wersją ikspeka NiKKA [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników].

Pobieranie: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Jest to samorozpakowujące się archiwum NanoZip. Wrzucam w ten sposób, żeby hosting tego nie zablokował/usunął. Kiedy Windows przyczepi się o bezpieczeństwo, trzeba wybrać "Więcej szczegółów" a potem "Uruchom mimo to". Plik jest bezpieczny. Po prostu jest to exe, który nie znajduje się w żadnej bazie reputacji, stąd sapanie Defendera (bądź innych antywirusów).

mietek1234 likes this

Trochę czasu mnie nie było a nie sprawdzałem maili. Wszystkie pliki istnieją, ale są zablokowane przez ustawe copyright art :)

Spakuję 7-zipem. Poszczególne wersje - zrobię reupload. Wieczorem będą gotowe, przez LTE trochę to trwa.

Zrobione.

Edited by Garbusek

Guest
22 minuty temu, TwEEtY napisał:

Witam. Wszystkie linki (oprócz jednego) wygasły.

chyba masz inne Google, albo czytać nie potrafisz.

Linki są aktualne, no ale jak ktoś myśli że jak pisze:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

to znaczy że niema pliku a nie widzi napisu Pobierz, to radzę wizytę u najbliższego okulisty

Guest

Problem po twojej stronie.

U mnie działa, u innych też

Linki dobre. Patrzę z obrazków - bierze jak zwierzę.

TwEEtY - FF - bezpieczeństwo - odznacz blokuj, odznacz ostrzegaj, a w antywirusie odznacz skanowanie https.

W dniu 21.07.2018 o 20:51, Bladius napisał:

Problem po twojej stronie.

U mnie działa, u innych też

u mnie sie nie chce wypakować

win rara mam

W dniu 23.01.2019 o 12:55, leonbubu napisał:

Pobrałem z tego [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

I żadne hasło nie pasuje, jakie jest hasło ? 

W dniu 24.01.2019 o 15:10, sadawds napisał:

u mnie sie nie chce wypakować

win rara mam

Wina winrara. Pliki spakowane starymi wersjami 7-zipa obłuży prawidłowo, nowymi nie.

Plik pobrałem z ciekawości i sprawdziłem hasło. NiKKA rozpakowane 7-zipem 18.06

z ciekawości sprawdziłem ..pobiera z linku 10 MB/s !!

hasło pasuje,rozpakowuje w mig winrarem 5.61 !!

jednym słowem cacko :)

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] a moŻe czasem zajrzyj do słownika ?

kitaro likes this

Witam. Mam starego PC i stwierdziłem, że się pobawię i zainstaluje tą modyfikacje. Nie wiem z czym niektórzy mają problem, ale u mnie instalacja przebiegła bezproblemowo z pendrive. Wypalilem obraz programem WinToFlash. Wcześniej wypalałem UltraISO, ale podczas instalacji pojawiały się błędy, że brakuje plików. Fakt, że sama instalacja trwała okolo godziny, no ale system sprawuje się znakomicie na starym sprzęcie. U mnie najnowsza Opera działa bezproblemowo, nie miałem problemów z instalacją. Zainstalowałem sterowniki i system śmiga jak złoto.

kitaro likes this

Po zainstalowaniu systemu w maszynie wirtualnej (przy pomocy pakietu "virt-manager") i po zainstalowaniu sterownika ekranu w trybie QXL przy zapisywaniu stanu działającej maszyny (suspend) po jej wybudzeniu wyrzucany jest BSOD. Komunikaty/Kod błędów bywają różne. System zainstalowany z ISO oryginalnego Windows XP Home nie ma tego problemu. Przy użyciu VirtualBoxa też problem nie występuje.
Tym niemniej podziękowania autorowi za włożoną pracę, bo ten problem występuje w mocno niszowym zastosowaniu, więc jego występowanie to pewnie w sporej części kwestia przypadku (chociaż instalowałem system kilka razy i za każdym razem ten błąd po wgraniu wspomnianego sterownika występował, niezależnie od wersji sterownika).

After installation of this modification in the virtual machine (using "virt-manager") package and after installing QXL screen driver after suspending working machine there occurs BSOD. There are thrown several different error codes. OS installed from factory Windows XP Home iso does not have such a problem. Installing this modification on the VirtualBox does not throw the error.

Either way wrote this short information in case anyone else will encounter on such a problem with this or other Windows XP modification.

Zwracam się z prośbą o nieusuwanie tego posta na wypadek, gdyby miał komukolwiek innemu pomóc i oszczędzić kilku godzin główkowania (jak to było w moim wypadku).

2 godziny temu, dsjdi napisał:

czy sterowniki beda kompatybilne z win xp jak mam laptop z windows 7 ?

W jakim sensie? Chcesz instalować dwa systemy na jednym komputerze czy może w Virtualu? Jak chcesz zrobić format i zainstalować Win XP, no to musisz poszukać sterowników pod XP dla swojego sprzętu.

aha, bo tylko sterownik wi-fi nie moge znalezc, lecz na telefonie mam mozliwosc routera usb, wiec chyba bedzie dzialac. A i jak instaluje na virtualu (na test) xp-ka to przy 4 etapie (instalacja windowsa) wywala mi bsod-a i nie wiem co robic.

6 minut temu, dsjdi napisał:

aha, bo tylko sterownik wi-fi nie moge znalezc, lecz na telefonie mam mozliwosc routera usb, wiec chyba bedzie dzialac. A i jak instaluje na virtualu (na test) xp-ka to przy 4 etapie (instalacja windowsa) wywala mi bsod-a i nie wiem co robic.

A jaką masz kartę do WiFi? Może nie ma do niej sterowników pod XP ;)  W ogóle dlaczego przesiadasz się z Win7 na XP?