Skocz do zawartości

Windows XP SP3 kwiecień 2014 NiKKA


Garbusek

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 23.01.2019 o 12:55, leonbubu napisał:

Pobrałem z tego [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

I żadne hasło nie pasuje, jakie jest hasło ? 

W dniu 24.01.2019 o 15:10, sadawds napisał:

u mnie sie nie chce wypakować

win rara mam

 

Wina winrara. Pliki spakowane starymi wersjami 7-zipa obłuży prawidłowo, nowymi nie.

Plik pobrałem z ciekawości i sprawdziłem hasło. NiKKA rozpakowane 7-zipem 18.06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam starego PC i stwierdziłem, że się pobawię i zainstaluje tą modyfikacje. Nie wiem z czym niektórzy mają problem, ale u mnie instalacja przebiegła bezproblemowo z pendrive. Wypalilem obraz programem WinToFlash. Wcześniej wypalałem UltraISO, ale podczas instalacji pojawiały się błędy, że brakuje plików. Fakt, że sama instalacja trwała okolo godziny, no ale system sprawuje się znakomicie na starym sprzęcie. U mnie najnowsza Opera działa bezproblemowo, nie miałem problemów z instalacją. Zainstalowałem sterowniki i system śmiga jak złoto.

kitaro lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zainstalowaniu systemu w maszynie wirtualnej (przy pomocy pakietu "virt-manager") i po zainstalowaniu sterownika ekranu w trybie QXL przy zapisywaniu stanu działającej maszyny (suspend) po jej wybudzeniu wyrzucany jest BSOD. Komunikaty/Kod błędów bywają różne. System zainstalowany z ISO oryginalnego Windows XP Home nie ma tego problemu. Przy użyciu VirtualBoxa też problem nie występuje.
Tym niemniej podziękowania autorowi za włożoną pracę, bo ten problem występuje w mocno niszowym zastosowaniu, więc jego występowanie to pewnie w sporej części kwestia przypadku (chociaż instalowałem system kilka razy i za każdym razem ten błąd po wgraniu wspomnianego sterownika występował, niezależnie od wersji sterownika).

 

After installation of this modification in the virtual machine (using "virt-manager") package and after installing QXL screen driver after suspending working machine there occurs BSOD. There are thrown several different error codes. OS installed from factory Windows XP Home iso does not have such a problem. Installing this modification on the VirtualBox does not throw the error.

Either way wrote this short information in case anyone else will encounter on such a problem with this or other Windows XP modification.


Zwracam się z prośbą o nieusuwanie tego posta na wypadek, gdyby miał komukolwiek innemu pomóc i oszczędzić kilku godzin główkowania (jak to było w moim wypadku).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, dsjdi napisał:

czy sterowniki beda kompatybilne z win xp jak mam laptop z windows 7 ?

W jakim sensie? Chcesz instalować dwa systemy na jednym komputerze czy może w Virtualu? Jak chcesz zrobić format i zainstalować Win XP, no to musisz poszukać sterowników pod XP dla swojego sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, dsjdi napisał:

aha, bo tylko sterownik wi-fi nie moge znalezc, lecz na telefonie mam mozliwosc routera usb, wiec chyba bedzie dzialac. A i jak instaluje na virtualu (na test) xp-ka to przy 4 etapie (instalacja windowsa) wywala mi bsod-a i nie wiem co robic.

A jaką masz kartę do WiFi? Może nie ma do niej sterowników pod XP ;)  W ogóle dlaczego przesiadasz się z Win7 na XP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komputer z windowsem 7, może nowszy system, lecz słabo działa. Poprostu słabo optymalny jest dla niego system win7. A win xp powinnien ten laptop lekko przyspieszyć. Ale mam kopię zapasową siódemki, to po to, żeby na wypadek bsoda i innych rzeczy re-installować. A i jeszcze spytałem dot. tego bsoda. Podczas tej instalacji w 4 kroku instalacji windowsa xp na virtualu mam bsoda. On jest dot. instalacji systemu i jakiegoś błędu. Iso, które pobrałem to Windows XP Home editon SP3 OEM IE8.WMP11.NET.FINAL.SATA.Kwiecien 2014.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 
Mam problem zainstalowałem Windows.XP.Professional.SP3.VLK.PL.IE8.WMP11.DX.NET.FINAL.FULL.SATA.Kwiecien.2014-NiKKA

Instalacja na Acer Aspire One 722 z usb za pomocą Easy2Boot 
Po załadowaniu się systemu  pena wyskakuje okno Potrzebny dodatek SP3 do wyboru mam tylko sciezke A: 
nie mogę wybrać innej 
Jest możliwość zainstalowania tego systemu bez napędu optycznego 
Czy ktoś był by na tyle dobry by pomoc mi w rozwianiu problemu?  

Za odpowiedz z góry dziękuje

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, piotrpenczek napisał:

Witam 
Mam problem zainstalowałem Windows.XP.Professional.SP3.VLK.PL.IE8.WMP11.DX.NET.FINAL.FULL.SATA.Kwiecien.2014-NiKKA

Instalacja na Acer Aspire One 722 z usb za pomocą Easy2Boot 
Po załadowaniu się systemu  pena wyskakuje okno Potrzebny dodatek SP3 do wyboru mam tylko sciezke A: 
nie mogę wybrać innej 
Jest możliwość zainstalowania tego systemu bez napędu optycznego 
Czy ktoś był by na tyle dobry by pomoc mi w rozwianiu problemu?  

Za odpowiedz z góry dziękuje

 

Tak. Pendrive i choćby program WinToFlash :) U mnie na starym PC poszło bez problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje serdecznie własnie bede zarywał nocke zeby to ogarnać bo potrzebuje komputer do diagnostyki samochodów na wt a program działa tylko na xp.

Pozdrawiam o wyniku poinformuje was tutaj. 
Pozdrawiam 
EDIT 23:43
Panie i Panowie dziękuje bardzo za pomoc jednak stare metody czasem po prostu są najlepsze i nie zawodzą
Napęd optyczny plextor pod usb i płyta dvd wrzuciłem tam 9w1 i wszystko śmiga
Serdecznie polecam kontakt na tym forum 

Pozdrawiam wszystko a w szczególności NiKKA 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie