Jump to content
WinClub
Bolek147

StarForce, po zainstalowaniu uszkadza system.

Recommended Posts

Siemka. Mam duży problem z odpaleniem gry z zabezpieczeniem StarForce. Po zainstalowaniu prosi o restart, restartuje a przy uruchomieniu wyskakuje automatyczna diagnostyka komputera i nie można naprawić i muszę przeinstalować system. Jest na to jakaś rada? Gra to LA Rush.

Kurde lipa. Dałem zeby sprobowalo z trybem zgodnosci i zainstalowało to :(. Odinstalowałem gre ale nie wiem czy znowu nie bede musial przeinstalowywać systemu. Oczyszcze go jeszcze ccleanerem i może będzie ok :D

Mam trochę inny pomysł.

Zainstaluj sobie jakiś program-piaskownicę, np.Sandboxie i w utworzonej nowej piaskownicy zainstaluj grę.

Gra się zainstaluje, będzie myślała że pododaje sobie jakieś pliki do systemu, ale faktycznie nic Ci nie zrobi w systemie bo przecież będzie w odizolowanej przestrzeni roboczej. Jakby gra miała problem z uruchomieniem to wtedy możesz zastosować NO-CD.

Te systemy zabezpieczeń CD/DVD nie będą działać na W10. Trąbiły o tym portale. Np.: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] W tym artykule piszą coś o włączeniu usługi secdrv. Może tego poszukaj.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information