Jump to content
WinClub
WinSxS

Windows XP Light (V3.1) - lekka stabilna kompilacja :)

Recommended Posts

W tej modyfikacji zalecam instalację z CD... nieważne

Odłączałeś pendrive przed bootowaniem?

Sprawdziłeś sumy kontrolne obrazu?

A właśnie, instalujesz jako AHCI czy Compatible (IDE)?

Nie mam jak nagrać na CD :(

Chyba nie odłączałem pendrive .. nie wiem w sumie.

Tak wyglądają sumy kontrolne:

Plik: XPLHT3PL.iso
CRC-32: 734fe0b8
   MD4: 6a6a2afe87db4a3217688de2fe7bf0bc
   MD5: baec0182572a1caa1ae1d233a2da1f7e
 SHA-1: 6282a5ae2a4c44aea72e6571d57e997eeba47ffc

AHCI? IDE ? Gdzie to sprawdzić i jak, bo nie wiem za bardzo o co chodzi.

Spróbuj użyć [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] zamiast Rufusa. Sprawdzałem tę modyfikację XPka z USB właśnie tym programem. Instalka działa prawidłowo od początku do końca niezależnie od trybu pracy dysku. AHCI testowane na Intelu. IDE na wszystkim. Noł problem.

CRC się zgadza, ale parę osób mi już zgłaszało problemy z pendrive, a parę osób że wszystko jest ok... najprawdopodobniej, takie jest moje zdanie, po prostu XP ma coś 'pokićkane' z instalacją z USB, w końcu tego kiedyś w 2001 się nie używało :P

Skorzystałem z [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] i wszystko się instaluje jak trzeba :)

W razie czego korzystałem z tego poradnika: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Czekam na opinię :D

Niemniej ja sam go używam, ten post właśnie z niego napisałem, w moich rękach działa bezawaryjnie i działa to, czego potrzebuję :)

W przypadku Dell 1550 dedykowane stery;

Sterowniki Dell Wireless 1550 WiFi + Bluetooth - Wersja 6.5.1.4400, A00 > (dla; Windows 7 64-bit)

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Sterowniki Dell Wireless 1550 WiFi + Bluetooth - Wersja 12.0.0.6300, A00 > (dla; Windows 8/8.1 64-bit)

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

obsłuży też Win 10

O XP 32/64 bit > zapomnij, bo będą zawsze konflikty   :( - w tym przypadku DELL "ol.ł sprawę"  ;)

.............................................................................................................................................................................

Proponuję pozostawić ten system tak jak jest (może tylko poprawić WIC),

natomiast biblioteki i.t.p... zostawić już "w gestii" przyszłego użytkownika, po co komplikować sprawę ?. :huh:

Niech każdy sam zdecyduje co chce dodać i  jest mu potrzebne.

szkoda z tymi sterami bo mialem smaka na xp   :(

a jak juz pisalem na w7 x64 mam  ster broadcom 802.11 ac network adapter    v.7.12.39.28

aspirex likes this

szkoda z tymi sterami bo mialem smaka na xp...

Jak "MASZ SMAKA" . to się >  :drunk: lub >   :cheers:   

XP na 'DELL 1550' ? >  :bash: ...

Tak na poważnie, to polecam ten "mod", sam go zainstalowałam dla dzieciaka sąsiada !

kupiłem stary zestaw  'HP dc7000' (procek 1,8 GHz, RAM 1 GB), z monitorem CRT 15",

z klawiaturą i myszką > całość za 40 PLN  :tooth:   i po instalacji tego "moda" > podarowałem.

(sąsiad stracił pracę - a było mi żal jego letniego syna) ]

"Młody" jest prze-szczęśliwy i SUPER zadowolony z tego systemu !  :thumbsup:    :clap3:  :thanks:

ale robisz ludziom zagadki ..

Tak trudno zorientować się ?, tym bardziej iż było już o tym ... 

W spoilerze link jest, ale w kolorze białym. Można go znaleźć... bo ma niebieskie podkreślenie  :E

Wiele ludzi ma problem ze znalezieniem, ale on jest

Chyba że czytanie "boli"  :trollface:

Witam

Pobrałem zainstalowałem i naprawde LEKKI a tego szukałem

mam tylko drobne pytanie w opisie podane ze klucz zintegrowany chyba nie - bo wołał o klucz - drążąc temat proszę o podpowiedz jak aktywować ( może tym kluczem na priva jakby można prosić ) i czy wtedy będzie można pobieraż aktualizacje czy lepiej nie.

Ewentualnie jakby mozna prosic o podpowiedz z kąt pobrac antiWPA 3,4,6 aby zadziałało oraz WGA bo w niezbedniku nie znalazłem :( .

Dziekuję i pozdrawiam

Guest Devhost97

Aktualizacji osobiście nie polecam pobierać - wszystkie potrzebne są zintegrowane a inne mogą namieszać - jak to na kastratach.

mam tylko drobne pytanie w opisie podane ze klucz zintegrowany chyba nie - bo wołał o klucz - drążąc temat proszę o podpowiedz jak aktywować ( może tym kluczem na priva jakby można prosić )

Pierwszy lepszy klucz XP VLK, którego nie blokuje SP3. (przykładowo integrowałem XTQJC...)... sprawdź sobie winnt.sif w folderze i386

Co do aktualizacji - od razu wyłączyć. Jeśli coś jest potrzebne z aktualizacji to to zamieściłem w postach, np. modyfikowanee do obsługi MTP. (jeśli czegoś nie zamieściłem pisz pw)

Edited by WinSxS

Witam

Faktycznie klucz jest tak jak podałeś

Ja niestety włączyłem aktualizacje i coś niecoś pobrało ( tzn sporo ) łącznie z genui czy jak to sie pisze - czyli czeka mnie ponowna instalacja i wyłączam aktualizacje bo powiem sam win śmiga na starym kompie jak rakieta az miło - odżył na nowo.

Czyli wyłączyc aktualizacje i nie ma potrzeby wpisywania KEY-a ani uzycia AntiWPA aby system działał - prosze o rozwianie tych moich wątpliwosci.

Pozdrawiam

ps , jestem tutaj swieżak i nie bardzo tak prawde mówiac nie widze jak napisac na PW tzn nie widze takiej opcji u siebie

Czyli wyłączyc aktualizacje i nie ma potrzeby wpisywania KEY-a ani uzycia AntiWPA aby system działał - prosze o rozwianie tych moich wątpliwosci.

Nie ma potrzeby. Instalujesz i od razu działa. Aktualizacje należy wyłączyć i będzie wszystko latać jak powinno.

WU nie używam w ogóle, z każdą aktualizacją do systemu dopisywane są nowe śmieci, a to co można wgrać to podrzucę wam tutaj. :)

SUPER

Bardzo dziękuję za szybką odpowiedz.

a system zainstalowany na celeronie 2,4 inne systemy próbowałem i było kiepsko o 7 juz nawet niewspominam uruchomienie ff wicznosc tam trwała, Spróbowałem tez na nowo opery za twoim poleceniem no i powiem daje rade mozna rzec połaczenie chroma z ff.

Różnie to bywa, u jednego startuje bez problemów, u innych w ogóle nie rusza albo wyrzuca błędem.

Zainstaluj z płyty, złotówka na CD/DVD to nie jest majątek. Przynajmniej będzie 100% pewność, że poprawnie się zainstaluje.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information