Skocz do zawartości

TOSHIBA AC 100


Astes

Rekomendowane odpowiedzi

Tak. Wszystko o'k, ale moje umiejętności kończą się na formacie i postawieniu nowego windowsa. Liczyłem prawdę powiedziawszy na coś w rodzaju planu pracy, najlepiej w punktach. Sorki, że tak truję, ale jak chce coś na telefon wrzucić to starszemu synowi zlecam. Niestety tego nie potrafi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nie ma kogoś, kto będzie mi w stanie pomóc. Są jakieś strony, ale wersje programów tam występujących jakieś stare. (android 4.0 Beta). A ja bym tylko chciał wrzucić nowszego Androida, bo na rym paździu nawet google play nie ma. Niech ktoś okaże dobre serduszko na Święta. Może tak prezencik pod choinkę.  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest takie hop-siup. System musi być zaprojektowany konkretnie pod to urządzenie. Albo aktualizacja ze strony producenta, albo wgranie jakiejś garażowo modyfikonej wersji wykonanej przez fanów tego urządzenia. Opcja druga nie daje gwarancji działania. Jeśli nie jesteś w temacie i oczekujesz łopatologicznego planu, zwiększa się ryzyko niepowodzenia.

 

Tu masz coś na ten temat: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wgrywanie androida z działającym android market na Toshiba AC100:
 

  • Ściągamy plik o nazwie ac100_flash_v4b.7z np.      [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]                                                                                                                           
  • Rozpakowujemy plik na dysku.
  • Wyłączoną Toshiba AC100 podłączamy kablem miniUSB do komputera z windowsem.
  • Trzymając wciśnięte klawisze CTRL i ESC włączamy Toshibę.
  • W windows wyskakuje okno z informacją o odnalezieniu nowego sprzętu, ręcznie wskazujemy plik sterowników NvidiaUsb.inf który znajduje się w katalogu usbpcdriver w miejscu gdzie wcześniej rozpakowaliśmy plik. Windows powinien poprawnie wykryć nowy sprzęt.
  • Teraz w zależności od konfiguracji Toshiby AC100 jaką posiadamy, z katalogu gdzie rozpakowaliśmy wcześniej plik wciskamy: dla modelu z dyskiem 8gb plikflash_full_117.cmd lub dla modelu z dyskiem większym niż 8gb plik flash_full_116.cmd .
  • Po skończonej instalacji przytrzymujemy na Toshibie klawisz zasilania tak długo aż się wyłączy. Odpinamy kabel miniUSB, włączamy Toshibę i cieszymy się Androidem z dostępem do Android Market.

Nie może nie wyjść smile.png

 

 

 

tu masz co nie co ale po angielsku tylko w translator jak coś i dasz radę

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie