Jump to content
WinClub
Mr.T

[Eksperyment] Win HP mini 2k15

Recommended Posts

w końcu sprecyzowała się, chciałaby żeby przecinki, nawiasy, działały tak jak jest na klawiaturze

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

a tak nie jest w tym momencie, jak to zrobić??

bo chyba wychodzi na to samo, szkoda bo dobrze ta wersja pracuje na tym netbooku.

Witam.

Mam takie pytanie bo mam problem z zainstalowaniem na tym systemie programu Adobe Reader , i teraz nie wiem czy ja robie coś źle czy na tym systemie nie da rady tego zainstalować ?

Witam.

Mam takie pytanie bo mam problem z zainstalowaniem na tym systemie programu Adobe Reader , i teraz nie wiem czy ja robie coś źle czy na tym systemie nie da rady tego zainstalować ?

Kilka postów wyżej pytałem o to samo...

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka

Postawiłem tego moda na Fujitsu Siemens Esprimo Mobile V5535, 2GB RAM, Intel Celeron 550 2GHz, SiS Mirage 3+ Graphic.Powiem tak, śmiga jak ta lala w porównaniu z wcześniejszym modem XP Silent Edition v.3. Mod Silent nie jest zły ale na słabsze maszyny taka siódemka to kozak. Problem pojawił się tylko z usługą audio, głośnik w trayu jest przekreślony ale dźwięk śmiga. Zapodam najnowsze stery i zobaczymy. W każdym bądź razie na starsze i słabsze sprzęty szczerze polecam.

Usługa audio włącza się tylko z opóźnieniem wszystko ok. Pytanko, jak można uaktywnić klasyfikację systemu w tym modzie? i czy przyszłościowo pojawi się wersja 64bit?

mam problem zeby odpalic tego windowsa na vm, wczasie bootowania pojawia sie ekran ze znaczkiem windowsa 10 a pozniej niebieski ekran i zatrzymuje sie. Moj system to windows 10 64x intel i5 8gb ram systemowy dysk ssd

witam, 

ten system to super sprawa dla starych blaszakow rowniez dlatego ze niedawno Skype ograniczył działanie programu od windows 7 w górę.
Pytanie do autora lub ktoregos z uzytkownikow - czy na tym Modzie instaluje sie i dziala Skype?
dzięki Panowie!

Witam.

Czy ktoś z Szanownego Koleżeństwa mógłby wrzucić tego moda na inny hosting? Pobieranie z Cloud, cały czas jest niedostępne.

Posiadam Samsung N102S i chciałbym mu dać jeszcze jedną szansę.

Z góry dziękuję.

Guest -pi@trek-93

Mnie sie pobiera normalnie / musiałem konto założyć /aktywować je :) i zapisać obraz sobie na dysku pCloud , inaczej nie pobierzesz tegoż obrazu : ) tyle cie pocieszyć mogę 

Wielki szacun dla twórcy.

A teraz pytanie jak naprawić taki system  jakiej instalki użyć ?

Przy starcie systemu czarny ekran i komunikat ble ble ble i że brak pliku windows\system32\winload.exe

Czy da się ręcznie wrzucić winload.exe  to bym prosił o taki plik

Wiem, że eksperyment ale np u mnie nie da się kopiować na urządzenia przenośne i z nich nic, bo komputer się zawiesza. Nie mam tyle czasu obecnie na sprawdzanie Windowsów, więc nie jestem w stanie powiedzieć czy to tylko ten Windows.

Hejka, 

@ Mr T  , czy ten eksperyment będzie nadal kontynuowany rozwijany ? mam tego windowsa na swoim HP mini 2133 i jakoś narazie działa :)

jak by był kontynuowany zgłaszam sie na ochotnika / testera  :D