Jump to content
WinClub
Mr.T

[Eksperyment] Win HP mini 2k15

Recommended Posts

Mi niestety nie działa instalacja. Pobrałem wersję z pierwszego postu jak i tą wstawioną kilka postów wyżej z install.wim i po wcisnięciu dowolnego przycisku przez kilka sekund jest logo windowsa i laptop się restartuje. Sumy sprawdzone, wszystko się zgadza. W czym jest problem?

Po uruchomieniu ponownym jest:

Windows failed to start.

W rufusie w logu jest wszystko ok.

bo ten drugi  jak widze tez jest zle zobiony

bo jest install.wim ale na instalatorze 10

trzeba by bylo do zwyklego ISO windows 7 x86  wrzucic ten install.wim z mojej wersji i powinno pojsc

z tego obrazu wyciagasz plik install,wim

jak masz jakis obraz windows 7 x86 co ci sie instalowal otwierasz np w poweriso  czy ultra iso i wlejasz wyciagniety install.wim do tego ISO i zapisujesz zmiany

Gotowe

Ja moge zrobic najwczesniej na jutro

Mam kolejny problem. Tym razem dotyczy tego, że nie działa adobe reader. Niby wgrywa się, wszystko jest ok, kończę instalacje i tak naprawdę on się nawet nie instaluje. Próbowałem kilka razy i nic. Jakieś pomysły jak to naprawić?

Udało się wgrać i działa :)

Szkoda, że program do PIT nie widzi tego programu. Bo wyświetla monit że trzeba ten adobe wgrać. Ale to już z innego komputera się ogarnie.

Guest birobax

Hej,j

jestem tu nowy i żywo zainteresowany tematem ponieważ mój samsung 150n nie nadaje się do niczego innego poza służeniem za podstawkę. Chcialem zainstalować tą wersję wina, ale nie mam pojęcia o czym piszecie coś trzeba konwertować coś trzeba sćiągać i tworzyć wersję na pena. Link ze strony 4 odsyłający do mega.nz nie ściąga mi się wcale i nie mam wersji win 7, żeby podmieniać jakieś pliki. Czy mogę prosić żeby ktoś wrzuciał jedną wielką paczkę i opisał to trochę bardziej łopatologiczne. z góry dzięki i szacun za to co robicie;)

Guest birobax

Na moim samsungu n150 instalka się udała, netbook przyspieszył dość znacznie. Z minusów 7zip dołączony do instalki nie działał, podmieniłem go zwykłą instalką kolejnego 7zipa i wszystko poszło, nie wszystkie opcje z oprogramowania samsunga odpowiedzialne za klawisze funkcyjne działają, nie da się np klawiaturą rozjaśnić/ściemnić ekranu, nie wiem dlaczego nie można zmienić rozdzielczości ekranu, przez to strony internetowe nie mieszczą się na 1 ekranie. To chyba na tyle;) 

nie da się np klawiaturą rozjaśnić/ściemnić ekranu
może i tu pomoże

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

nie wiem dlaczego nie można zmienić rozdzielczości ekranu,
to juz wina sterownikow od grafiki

Z minusów 7zip dołączony do instalki nie działał

wiem moj blad 

Na moim samsungu n150 instalka się udała, netbook przyspieszył dość znacznie. Z minusów 7zip dołączony do instalki nie działał, podmieniłem go zwykłą instalką kolejnego 7zipa i wszystko poszło, nie wszystkie opcje z oprogramowania samsunga odpowiedzialne za klawisze funkcyjne działają, nie da się np klawiaturą rozjaśnić/ściemnić ekranu, nie wiem dlaczego nie można zmienić rozdzielczości ekranu, przez to strony internetowe nie mieszczą się na 1 ekranie. To chyba na tyle;) 

zerknij na moj temat i opis

link co podal ci mr.t

po zabawie z win 8-8.1-10 mi to pomoglo co znalazlem w necie i opisalem unas na forum , a nic innego niestety nie dalo rady :)

do w7 nie wiem czy to pomoze , ja wrocilem i siedze na w7x64 i dziala mi jasnosc regulacja z klawiatury  ---->  Fn + -

Niech ktoś mi powie co to za magia, że instaluje ten system, wszystko ładnie jak trzeba, widać zmieniona instalka (styl jakby z w10), restart no i... czysty Windows Starter, bez modyfikacji. Myślałem, że może coś niedopatrzyłem, powtórka: to samo. :D

Guest birobax

W moim przypadku zainstalowanie nowych sterów od karty graficznej rozwiązało zarówno problem zmiany rozdzielczości jak i klawiszy funkcyjnych odpowiedzialnych za janość ekranu.

Wielkie dzięki za pomoc:)