Jump to content
WinClub
Mr.T

[Eksperyment] Win HP mini 2k15

Recommended Posts

Adres ven_1002&dev_5460 odnosi się do karty graficznej ;)

Nie podałeś całego adresu(zero na końcu 546 dopisałem sam, sprawdź dokładnie co to za błąd)

ATI Radeon X300

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

problem z cd/dvd nie bede kupowal sprawnego szkoda $

Do tych sprzętów powoli wysyłka wychodzi drożej niż sam zakup sprzętu

Jeśli dobrze widzę, to jesteś z Branic.

Ja z Raciborza. Jeśli bywasz w moich stronach, to daj znać.

Oddam Ci za piwo napęd dvd-rom z mojego T42. Powinien pasować

W razie jakby to był problem z kartą, to też mogę Ci ją wygrzać

dzieki wielkie za checi , ale dzis juz moj t43  nie wstal , wczoraj normalnie dzialal na bateri nawet 70%  pokazywalo i okolo godz 00,00  go wylaczylem

teraz prubuje juz 2 zasilacz z mojego lenovo(miernikiem sprawdzone zasilacze dzialaja ) i nic ,nawet dioda od ladowania nie swieci   :(

ps.padla plyta na amen czy ki czort ?

dzieki wielkie za checi , ale dzis juz moj t43  nie wstal , wczoraj normalnie dzialal na bateri nawet 70%  pokazywalo i okolo godz 00,00  go wylaczylem

teraz prubuje juz 2 zasilacz z mojego lenovo(miernikiem sprawdzone zasilacze dzialaja ) i nic ,nawet dioda od ladowania nie swieci  

ps.padla plyta na amen czy ki czort ?

Możliwe.

Jak coś to podrzuć. Można zajrzeć do niego. Chyba, że nie chcesz bawić się z naprawą, to chętnie przygarnę jako złom :P 

Próbowałem też MicrOS i tak samo nie startuje(też na instalatorze z win10). ThinPC startuje bez problemu

Próbowałem też MicrOS i tak samo nie startuje(też na instalatorze z win10)
wyjscie jest proste 

dekompresja install.esd do install.wim

i podmienic w zwykłym win 7 sam plik install.wim

Czyli krótko lapek padal a nie system zle działał ehh

ja nie pisalem ze twoj sys zle dziala , ja jechalem na t43 xp profesional 

a mialem zamiar dac dopiero w7 jakis na test ,no ale cos sie t43 niestety wylozyl :/

ja nie pisalem ze twoj sys zle dziala , ja jechalem na t43 xp profesional 

a mialem zamiar dac dopiero w7 jakis na test ,no ale cos sie t43 niestety wylozyl :/

Jest jeszcze jeden problem który sam doświadczyłem. A zwie się to brak sterowników pod Windows 7. Próbowałem zainstalować na IBM T51 i niestety poniosłem porażkę. Mimo intensywnych poszukiwań nie znalazłem sterowników do WIFI. Wrzuciłem od Visty karta niestety nie ruszyła za to pojawił się niebieski ekran. Ze strony producenta wsparcie kończy się na Win Vista. 

Jest jeszcze jeden problem który sam doświadczyłem. A zwie się to brak sterowników pod Windows 7. Próbowałem zainstalować na IBM T51 i niestety poniosłem porażkę. Mimo intensywnych poszukiwań nie znalazłem sterowników do WIFI. Wrzuciłem od Visty karta niestety nie ruszyła za to pojawił się niebieski ekran. Ze strony producenta wsparcie kończy się na Win Vista. 

W moim przypadku(T41,T42, R51 bo płyta praktycznie ta sama) zainstalowałem sterowniki z WinXP.

Należało to zainstalować ręcznie, bo wbudowane w system były "nowsze".

System działa bez zarzutu(7 starter oraz ThinPC)

no wiem ale wprowadziles zamieszanie w temacie

ok no troszke i moze :P

wiec zalozylem nowy temat odnosnie ze padl mi t43  <_<  i co moze byc przyczyna

ok no troszke i moze :P

wiec zalozylem nowy temat odnosnie ze padl mi t43  <_ co moze byc przyczyna>

Pomyliłem model - chodziło o R52. Nic aktualnie jest Vista pracuje działa nie sypie się. 

HP210 Intel Atom N570 2GB ram.
Instalator zatrybił po trzecim restarcie (z pena), problemy ze sterami bluetooth (ale on już tak ma), brak aktywatora w tollbox, 7zip krzyczy o dll i co dla mnie ważne brak IE i WMP.

Wszystkie programy, które używam śmigają systemik chodzi płynniej niż MICRO

Dzięki i już nie mogę doczekać się wersji finalnej.

HP210 Intel Atom N570 2GB ram.

Instalator zatrybił po trzecim restarcie (z pena), problemy ze sterami bluetooth (ale on już tak ma), brak aktywatora w tollbox, 7zip krzyczy o dll i co dla mnie ważne brak IE i WMP.

Wszystkie programy, które używam śmigają systemik chodzi płynniej niż MICRO

Dzięki i już nie mogę doczekać się wersji finalnej.

Przecież pisało w opisie że nie ma Internet Explorer, Windows Media Player więc nie wiem w czym problem. A 7 zip wystarczy odinstalować i zainstalować na nowo co chyba tez nie jest problemem bynajmniej moim zdaniem.

Wiem co napisano i po prostu mi brakuje w tym modzie IE i WMP, a 7zip przeinstalować można, tylko zgłaszam co nie działa.

A właśnie działa wam  WU?

Z Windows update może być cięzko bo zbyt wiele komponentów systemu jest wycięte niektóre poprawki mogą wejść a niektóre nie

mozna powiedziec ze to jest final

a eksperyment dlatego ze to jednorazowa zabawa :L

Wielka szkoda po zapewne po lekkim dopieszczeniu byłby to wręcz idealny system na słabsze maszyny. Jest bardzo lekki a zarazem większość oprogramowania działa poprawnie. Czyli na komputer który ma służyć do kwestii biurowych (czyli Office i itp) oraz internetu oraz ewentualnie jakiegoś oglądania filmów to system wręcz wymarzony.  On już teraz pracuje bez problemów na bardzo słabych sprzętach (np. 10 letni Laptop). 

no dopiescic by go mozna 

a experyment wlasie polega na braku IE i WMP

zobaczymy za jakis czas jak bedzie wiecej opinii i sugestii

Z uwagi na potencjalną liczbę chętnych gdyby się dało i chciało takie dopieszczenie moda byłoby bardzo wskazane.Ten mod bije na głowę wszystkie mody robione pod kontem netbooków bazujące na Win 7 Starter.