Jump to content
WinClub
m4s

[Luźna Rozmowa] Co nowego w 10 wersji okienek

Recommended Posts

Kochany MicroSh1t coraz bardziej bezczelny - [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

wyszło jak zwykle - i teraz M$ dziwi się że np. Airbus  zrezygnował z Office w chmurze na korzyść dokumentów Google...

Niedługo zostanie tylko jedna aplikacja w Win10 Saas - EDGE- jeden jedyny najbezpieczniejszy - nie pozwoli Ci nawet uruchomić się o właściwej porze !!!!

Microsoft znowu udostępnił wadliwą aktualizację dla Windows 10  [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]:clap3:

To już nie jest cyrk ani kpina !  - za dużo chyba wąchają ?

Guest

Ja myślę że jest bo jako jedyna kompilacja niema opisu zmian ani znanych błędów.
Jak coś zmienią to tylko deltę jakąś poprawką placebo

Ja myślę że jest bo jako jedyna kompilacja niema opisu zmian ani znanych błędów.

Jak coś zmienią to tylko deltę jakąś poprawką placebo

Nie oznacza to, że jest to ostateczna wersja, ponieważ jeszcze nie skończyliśmy

To już nie jest cyrk ani kpina ! - za dużo chyba wąchają ?

wiedziałem że jak się kobitka za to weźmie (dostała czerwony przycisk)to nic dobrego z tego nie będzie

a że jest hinduską z pochodzenia to zapewne chodzi o konopie :)

Czyli przykładowo - mam aktualnie Win10 Pro. Po aktualizacji zablokuje lub usunie mi wszystkie aplikacje Win32 i poinformuje, że jak mi nie pasuje, to mogę sobie przejść na pełną wersję, tak?

Czyli przykładowo - mam aktualnie Win10 Pro. Po aktualizacji zablokuje lub usunie mi wszystkie aplikacje Win32 i poinformuje, że jak mi nie pasuje, to mogę sobie przejść na pełną wersję, tak?

Nie mogą tak zrobić. Pewnie nie dotyczy to akutalizacji a nowej instalacji.

Nie mogą tak zrobić. Pewnie nie dotyczy to akutalizacji a nowej instalacji.

Ja nie będę wyrokował, bo nie wiem. Poczekamy zobaczymy. W necie informacji jest wiele, ale sprzecznych.

Przetestuj najbardziej personalne logowanie do konta na swoim komputerze.

Bez obaw - system rozpoznawania twarzy umożliwi Ci logowanie niezależnie od tego, czy jesteś w makijażu czy bez! :)

#WindowsHello

[ Wysłane z czarnej skrzynki T.k ]

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Więcej

Hello [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] we have released Build 17133 to the Fast ring!

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information