Jump to content
WinClub
m4s

[Luźna Rozmowa] Co nowego w 10 wersji okienek

Recommended Posts

Własnie.  Możecie napisać jaką wersje system windows 10 ma przed ta aktualizacją i co mam zrobić, żeby Windows Update jej nie zainstalował? Możecie podać link do obrazu iso systemu? Nie mam jeszcze na komputerze zainstalowanej ostatniego dużego updejtu.

Tu masz najnowsze ISO: (1709 Fall Creators Update) [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]. Ty masz pewnie wersję wcześniejszą 1703. (Creators Update)

Napisałem z której na którą wersję zmienia ta łatka. I jakoś nie zauważyłem żeby komputer mi zwolnił.

Nie panikujcie. Zima też miała być stulecia.

Mam takie pytanko, bo może ktoś zna rozwiązanie. Po którejś z aktualizacji nie zsynchroznizuje mi kompozycji windows pomimo tego że mam włączone. Druga sprawa też po aktualizacji w "Centrum uwagi windows" nie ma tej ikonki lubię, nie lubię przez co tapetka cały czas jest ta sama, da się to naprawić?

Poważna luka bezpieczeństwa również w procesorach AMD i ARM

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

[ Wysłane z czarnej skrzynki T.k ]

KB4056892, po tej aktualizacji mi system siada. W10 Pro 1709 x32bit

Czy Windows Defender będzie pobierał definicje zagrożeń przy wyłączonej Windows Update?

Zepsuli to muszą teraz naprawiać - Microsoft wstrzymuje łatkę dla Windows 10, która powoduje problemy z procesorami AMD

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

[ Wysłane z czarnej skrzynki T.k ]

Co M$ chrzani że wycofali tą aktualizacje KB4056892 do procesorów AMD.

Przed chwilą mi się zainstalowała i później system mi się nie uruchomił, stał na logo Windows.

Przywróciłem system z obrazu systemu.

a co nie masz adresu do MS ? czy wstydzisz się napisać ?

masz tu napisali abyś się z nimi skontaktował w przypadku problemów [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Jeżeli po zakończeniu instalacji (aktualizacji do 17074) na kafelkach pojawią się dziwne wpisy zamiast ikon programów, to wystarczy zrestartować system i wszystko wróci do normy (wraz z dostępem do aplikacji z tego poziomu).

Witam wie ktoś może jak naprawić taki problem że nie chce mi się zalogować bo przez to mi nie działa sklep ,pisze tylko czekaj i po 10 min nic sie nie dzieje ani żadnego błędu ani nic.Jedynie jak błędne hasło wpisze to wyskoczy że nieprawidłowe hasło 

9fiKqy.gif

Wersja 1709 to jakaś porażka jest. Wiesza się z regularnością kolejki miejskiej. Wróciłem do 1703 Extreme i nastał spokój. W pracy też mam 1703 i zero zwiech. Nie wiem, czy ktokolwiek w MS robił jakieś testy przed wypuszczeniem, bo chyba nie.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information