Jump to content
WinClub
m4s

[Luźna Rozmowa] Co nowego w 10 wersji okienek

Recommended Posts

Tak się zastanawiam, czego wy oczekujecie :L Ze te obrazy w MCT będą jakies inne od tych dostepnych od tygodnia na forum? :L 

P.S. W Redmond jest 4:00 nad ranem, w M$ jeszcze nie pracuja, update będziepo 19:00, jak zwykle.

Jarajcie się dalej :L 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników][Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Podajesz czas w Waszyngton D.C, w stanie Maryland.

Ja - czas w Redmond, w stanie Waszyngton. Przestudiuj mapę USA. #polecam

Guest

Na pewnym portalu, redaktor skontaktował się z MS, pytał, kiedy aktualizacja dla Polski. MS zapewnił, że od godziny 14 czasu Polskiego, można spodziewać się aktualizacji.

Próbowałem zrobić ISO przez Creation Tool, ale wgrało mi 1703, więc chyba nowy update nie jest tam jeszcze dostępny.

A wystarczyło wejść we właściwości pliku, tam jest podana wersja. ;)

Żeby rozwiać Wasze animozje, to potwierdzę co napisał kolega @razor1995 - aktualizacje dla Polski są zawsze od godz. 19:00 czasu polskiego. W USA jest wtedy godz. 10:00 - 9h różnicy, jak zmienimy czas na zimowy będzie 8h różnicy.

emocje jak na grzybach

Sądząc po "ochach" i "achach" niektórych na tym forum, co widze od rana, wręcz przeciwnie :L

Wyczekiwanie jak na zbawienie :L

P.S. Oficjalne ISO od M$ jest 200MB z hakiem większe od mojego ISO z decryptera :L 

Kiedyś była taka stronka Technet subscription czy tak jakoś gdzie można było sprawdzić sumy kontrolne obrazów,jest teraz jakaś podobna?

A i jest już nowy MCT.

Kiedyś była taka stronka Technet subscription czy tak jakoś gdzie można było sprawdzić sumy kontrolne obrazów,jest teraz jakaś podobna?

A i jest już nowy MCT.

Pobierz ISO, wygeneruj sumę kontrolną (powinna być taka SHA-1  567ec71d491a461dd85c75c0d1c1703de0ad0982) i [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Edit:

Oczywiście chodzi o ISO Win10_1709_Polish_x64.iso

Pobierz ISO, wygeneruj sumę kontrolną (powinna być taka SHA-1  567ec71d491a461dd85c75c0d1c1703de0ad0982) i [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Edit:

Oczywiście chodzi o ISO Win10_1709_Polish_x64.iso

Pobrałem przez Media Creation Tool i mam SHA-1 770671ABAD84A7AF2621683191329E8A930109EE

Jest już od tygodnia koralu złoty  :lol:

Nowe wyszło dziś około 19

Pobrałem przez Media Creation Tool i mam SHA-1 770671ABAD84A7AF2621683191329E8A930109EE

Ja pobrałem z tej strony [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Ale sprawdzałeś wersję tegoż softu? 

Weź sobie stąd i wyjdzie Ci, że wersja ta sama:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information