Jump to content
m4s

[Luźna Rozmowa] Co nowego w 10 wersji okienek

Recommended Posts

Próbowałem tez aktualizowac ze ściagnietego ISO z poziomu windowsa ale aktualizacja nie powiodła się. PS. Mam oficjalny windows 14393.576 nie instalowalem na nim wczesniej preview.

Masz Iso, zainstaluj "na Czysto"

Nie chce tracić zainstalowanych programów itp.

PS. Po uruchomieniu Windowsa wyskakuje powiadomienie - nie mogliśmy dokończyć instalacji. W historii instalacji nic nie jest napisane.

Użytkownik Twittera skrywający się pod pseudonimem WalkingCat podaje, że odkrył w najnowszej aktualizacji Windows 10 (wersja 14997) plik dll o nazwiegamemode. To może oznaczać, że Microsoft ma zamiar zoptymalizować swój najnowszy system operacyjny i pomóc graczom zwiększyć wydajność w grach.

[ Wysłane z satelity Falcon 9 ]

Ciężkie by to było, bo musieliby również przepisać mmc do Universal Apps. Jeśli tego nie zrobią, nadal będzie niespójnie i trochę dziwnie.

Gdyby tak wywalili /ukryli całkiem... Administruj sobie systemem bez mmc człowieku :L

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ciężkie by to było, bo musieliby również przepisać mmc do Universal Apps. Jeśli tego nie zrobią, nadal będzie niespójnie i trochę dziwnie.

Gdyby tak wywalili /ukryli całkiem... Administruj sobie systemem bez mmc człowieku

Ale to nie ty masz administrować ich system !!! Microsoft będzie za ciebie to robił. Ty nie kupiłeś systemu tylko ewentualnie opłaciłeś licencję na używanie tego systemu. Więc w czym problem

:L

Ale to nie ty masz administrować ich system !!! Microsoft będzie za ciebie to robił.

:L

Powiedz to klientom korporacyjnym którzy mają wdrożone własne rozwiązania i potrzebują dostępu GPO :E Sam mam u siebie na firmowym kompie 10, wygodnie mi na niej :L puki co jeszcze mam funkcje z których korzystam, jak aktualizacja coś zablokuje, najwyżej ja zablokuje aktualizację :trollface:

Przecież panel sterowania ma podobno zniknąć całkiem tylko pytanie kiedy? Właśnie, jest to teraz takie niespójne i dziwne żeby część ustawień szukać w ustawieniach systemu a część w panelu sterowania. Po drugie sam wygląd panelu sterowani i ustawień jest nie pasujący do siebie nawzajem.

To są kompilacje modyfikowane przez użytkownika adguard który do oficjalnego obrazu ISO implementuje najnowsze CU (Cumulative Update).

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

We need today to do more validation on build candidates therefore we won't be releasing any new ones today to [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników].

a co to jest takie mi się przyplatało 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Stare...tu masz:   ---[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]--- .594

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information